Rüyada Avize Görmek

Rüyada Avize Görmek:
Rüyada avize görmek, evlilik yaşantısına tabir edilir. Avizenin parlak ve temiz olması evin hanımının huzurlu, sakin, anlayışlı ve cefakar biri olduğuna işaret eder. Ampulleri sönmüş, eski ve kirli bir avize ise tam tersi şekilde tabir edilir. Yani ev hanımının huysuz, sorunlu, huzursuz ve işe yaramaz biri olduğuna bu sebeple de evde huzurun olmadığına işaret eder. Rüyada avize görmek diğer yandan da iş hayatındaki başarılı yükselişe ve parlak geleceğe delalet eder. Kişinin kariyerinde en üst noktaya yükseleceğine ve durumun kayda değer bir gelişme olacağına, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine yorulur. Rüya sahibi için aydınlık ve güzel günler geliyor diye tabir edilir.

Rüyada Avize Almak:
Rüyada avize aldığını görmek, rüya sahibinin evlenerek yeni bir ev açmasına işaret eder. Eğer kişi evliyse o halde evliliğinde istediği mutluluğu yaşama şansınsa sahip olması anlamına gelir. Rüyada avize almak, evli kişi için de yeni evlenecek kişi için de hayır şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kristal Avize Görmek:
Rüyada kristal bir avize gören kişi hayatta bazı zorluklar ve engellerle karşılaşacak ve bir süre başı bu konular nedeni ile ağrıyacak demektir. Hayatın zorlaşması ve işlerin kötüye gitmesi, pek çok aksiliğin de üst üste yaşanması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Abajur Görmek:
Rüya sahibinin hayata karşı bakış açısında ilerleme göstermesine, her şeye daha esnek bakmaya başlamasına işaret eder. Kişi, saplantılarından ve bağnaz düşüncelerinden arınacak, dünyasını genişletecek diye yorumlanır.

Rüyada Abajur Almak:
Rüya sahibinin hayatında işi ya da eğitimi dolayısıyla yaşanacak olan küçük bir sıkıntı olacağına fakat bu sıkıntının kısa sürede atlatılacağına tabir edilir. Bu rüya, kişi için kısa süreli bir adaptasyon problemi olacağı şeklinde işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Kader dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 2. KaderimNET dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 3. v.goktepe dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 4. sevap dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 5. Şebnem dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 6. Servet dedi ki:

  Thanks Admin.

 7. sargon dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

 8. Ayla dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 9. baby2674 dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 10. KADIR dedi ki:

  sağolun Admin

 11. Iale dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
site ekle