Rüyada Av Köpeği Görmek

Rüyada Av Köpeği Görmek:
Rüyada av köpeği görmek, kişinin yapacağı işlerin ve atacağı adımların amacına ulaşacağına, karşılığını bulacağına ve böylece rüya sahibinin emellerine kavuşmayı başaracağına rivayet edilir. Niyet edilen her şeyi Allah’ın izniyle yerine getirme şansı elde etmeye, engellere takılmamaya, umutsuzluğa düşmemeye, hayal kırıklığı yaşamamaya ve kendini Allah’ın sevgili kulları arasında hissetmeye delalet eder.

Rüyada Avlanmak Görmek:
Rüyada avlanmak ya da av köpeği ile avlanmak rüya sahibinin elde edeceği başarının kendisini tatmin edeceğine yorulur. Kişi, yaptığı önemli ve hayırlı bir iş sayesinde adından güzel bahsettirmeyi başaracak ve kendisi ile gurur duymanın mutluluğunu yaşamaya nail olacak diye tabir edilir.

Rüyada Domuz Avlamak Görmek:
Rüyada domuz avlamak, rüyayı gören kişinin dostunu, düşmanından ayırmayı başaracağına böylece dost sandığı düşmanlarını fark edip onlara karşı temkinli davranacağına ve onlardan gelebilecek olası tehlikeler için önlem alacağına alamet eder.

Rüyada Keklik Avlamak Görmek:
Rüyada keklik avlamak, rüyayı gören kişinin gönül işleri ile tabir edilir ve kişinin karşı cinsten, kendisini cezbedecek, dikkatini çekmeyi başaracak ve kendisine hayran bıraktıracak bir kimse ile tanışacağına işaret edilir.

Rüyada Ayı Avlamak Görmek:
Rüyada ayı avlamak, rüyada domuz avlamakla aynı anlama gelir ve rüya sahibinin çevresindeki iyi ve kötü kişilerin ayırdına varacağına böylece çevresindeki hayırlı kişilere daha bir sıkı sarılacağına, onların kıymetini bileceğine bir diğer taraftan da art niyetli kişilere karşı gereken tavrı göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Tavşan Avlamak Görmek:
Rüyada tavşan avlamak, kafa karışıklığı yaşamaya, kara kara düşünmeye ve sürekli of çekmeye neden olacak bazı musibetlerin yaşanacağına ve rüya sahibinin git gide daha karasız ve mutsuz bir hale geleceğine delalet edilir.

Rüyada Sülün Avlamak Görme:
Rüyada sülün avlamak, rüya sahibinin düşüncesiz, plansız ve programsız hareket etmesi nedeni ile maddi zarara uğrayacağına ve moralinin çökeceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. apo dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 2. Zeren dedi ki:

  Rüyada Av Köpeği Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 3. aşk dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 4. akrep dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle