Rüyada Atölye Görmek

Rüyada Atölye Görmek:
Rüyada atölye görmek, önemli bir göreve atanan rüya sahibinin kendisini geliştirmek için yeni fırsatları en iyi şekilde değerlendirip, kurslara katılacağını, seminer veya konferanslarda bulunacağını işaret eder. Bilimsel açıdan gelişme, kariyer konusunda sağlıklı bir ilerleme anlamına gelen rüya takım çalışmaları yapılacak bir işe sahip olmak veya böyle bir işe girmek şeklinde de yorumlanır. Uzun sürecek bir çalışmaya, sabırlı davranmak gerektiğine de işaret eden rüya kişinin duraklama dönemini atlatıp daha hareketli bir hayata adım atacağını, bu yoğun süreçte aile hayatına gereken özen, gösteremeyeceğini ve aşırı çalışmak yüzünden sağlık ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşanabileceğini de alamet eder. Atölye genellikle kişiye taze kan getirecek ve heyecan hissettirecek bir olayın müjdecisi olarak ifade edilir.

Rüyada Atölye Açmak:
Küçük bir atölye açtığını gören kimseler birikimlerini kendi işlerini kurmak için harcarlar ve küçük başladıkları işleri giderek daha da büyütürler. Büyük bir atölye açtığını görmek ise pek çok atılımın yapılacağı bir dönemde olunduğuna, kişinin her dakikasını planlayarak hareket etmesine rağmen pek çok işe yetişemeyeceği kadar yoğun bir yaşama sahip olacağına alamettir. İyi giden sağlığın da habercisi olan rüya pek çok sportif faaliyetin ve sosyal etkinliğin içinde olunacağının da delaletçisidir.

Rüyada Atölye Sahibi Olmak:
Benzer yorumlara sahip olan rüya kişinin gücünü ortaya koyabileceği bir mevkiye geleceğinin işaretidir. Özellikle iş alanında bugüne değin edindiği tecrübeleri gösterme fırsatı bulamamış olanlar için karşılarına çıkacak bir şans ile hayatlarının dönüm noktalarından birini yaşayacaklarını bildiren güzel bir rüya demektir.

Rüyada Atölye Görmenin Psikolojik Yorumu:
Atölye genellikle ilgisi çok dağınık olan, her yenilik karşısında hemen heyecanlanan ve sabırsız davranarak her istediğinin hemen olması için uğraş veren kişileri sembolize eder. Bu rüya kişinin sanatçı bir ruhsal yapıya sahip olduğunu ve aşırı hassas olması nedeni ile duygularının çok çabuk incindiğini de delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. niyazi dedi ki:

  Manzara, mezeler, balıklar ve müzikler şahane…

 2. Mustafa dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 3. Dilek dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 4. Zeliha dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 5. mev64 dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

BİR YORUM YAZ
site ekle