Rüyada Atmak Görmek

Rüyada Atmak Görmek:
Rüyada atmak, görülen rüyanın içeriğine uygun şekilde değerlendirilmelidir. Örnek olarak kişi herhangi bir nesneyi attığını görüyorsa, gerçek hayatında kendisini sıkan ve üzen bir durumu sonlandırmak için girişimlerde bulunacağını işaret eder. Başkalarına hava attığını görüyorsa sahip oldukları ile aşırı böbürlenen ve sevimsiz bir hale gelen tavırları yüzünden çevresince hoş karşılanmayan biri olduğuna yorumlanır. Hem somut, hem de soyut olarak yorumlanan rüya bütün olarak ele alınması gerekir.

Rüyada Taş Atmak:
Genellikle kişi için hayra yorulmaz ve bir başkasının ekmeği ile oynandığı için büyük bir beddua alınacağına alamet eder. Kişinin hem kendisine, hem de başkalarına ciddi zararlar verecek davranışları nedeni ile uyarı alacağına ancak bu ikazları kulak arkası etmesi yüzünden gelecekte başının sürekli olarak derde gireceğine, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine yorumlanır. Taş attığını gören kişiler aynı zamanda sahip oldukları düşmanlarla savaşmak zorunda kalır demektir.

Rüyada İftira Atmak:
İslami olarak gıybet içinde olmaya ve kişinin derhal bu tutum ve davranışlarından vazgeçmesi gerektiğine işaret eder. İftira attığını gören kişilerin işleri rast gitmez ve evlerinin bereketi her daim azalır. Maddi olarak geçim sıkıntısı yaşamalarının yanı sıra işyerlerinde de ciddi sorunlar ve tartışmalar yaşayacaklarına delalet eder.

Rüyada Tokat Atmak:
Tanınan birine tokat attığını gören kişi, gerçek hayatta da o kimseye bir uyarıda bulunur. Aile içinden birine tokat atmak ise, kişinin yüzünü kızartacak bir olay yaşaması ve ailesiyle arasının açılması anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin kazanacağı itibara ve güce de işaret ettiği gibi, mevcut işinde söz sahibi, yetkisi artırılmış biri haline geleceğine alamet edilir.

Rüyada Atmanın Psikolojik Yorumu:
Gerçek hayatında kurtulmak istediği insanlar veya kişiyi çok bunaltan durumlar olduğuna işarettir ve çevre değişikliği yapmak isteğinin de ifadesi olarak görülebilir. Atmak genellikle dışa vurulamayan ve sürekli olarak bastırılan duyguların kişiye verdiği rahatsızlığın psikolojik sembolü demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ADAM dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 2. hugo dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 3. fatma dedi ki:

  Çok çok güzel A

 4. yagmur dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Atmak Görmek yazıları çok güzel..

 5. Aliş dedi ki:

  Siteniz çok güzel Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle