Rüyada Atmaca Görmek

Rüyada Atmaca Görmek:
Rüyada atmaca görmek, güç, kudret, inanç ve güven sahibi olmaya, her işten alnının akı ve başarıyla çıkmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında başarmak istediği her işi zaferle ve büyük bir üstünlükle alacağı anlamına gelir. Hırs, azim ve istekle çalışmaya ve maddi anlamda güçlü olmaya tabir edilir. Rüyada atmaca görmek, bir diğer yandan da sert mizaçlı ve sert görünüşlü, kaba yapılı bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Atmaca Kuşu Görmek:
Rüyada atmaca kuşu görmek, rüya sahibinin hayatını zorlaştıran, aldığı kararları sabote eden, başarılı olacağına inandığı işlerin önüne geçmeye çalışan, zorba tutum içinde olan ve dediğim dedik bir kimsenin varlığı ile yorumlanır.

Rüyada Atmaca Yakalamak:
Rüyada atmaca yakalamak, kendinden güçsüzleri ezmeye çalışan, kendinden güçlüden de korkan ve uzak duran bir kimseye delalet eder. Bu kişi evde adeta bir aslan gibi kükreyip durur, ailesini huzursuz eder, dışarıda ise bir kedi yavrusu kadar sessiz ve korkak davranır diye tabir edilir.

Rüyada Atmaca Yavrusu Görmek:
Rüyasında atmaca yavrusu gören kişi, aile yaşantısından yana çok şanslı olacak ve aile saadeti yaşayacak demektir. Bu rüya, kişinin kendisine istediği kadar evladın da nasip olacağına yorumlanır.

Rüyada Atmaca Avlamak:
Rüyasında atmaca avladığını gören kişi,hak yolunu terk edecek, hayır işlerini unutacak, sevaplarını çoğaltacağı yerde günaha saplanacak ve her geçen gün de gittikçe daha büyük bir günahkar olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Atmaca Öldürmek:
Rüyada atmaca öldürmek, rüya sahibinin inançlı ve hırslı oluşu sayesinde tüm rakiplerini gerisinde bırakacağına ve düşmanlarını da yeneceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin her zorluğun ve sıkıntının üstesinden gelecek kudrete sahip olduğuna delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ayla dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 2. Cemal dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 3. vaga_26 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 4. elif dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle