Rüyada Atlı Görmek

Rüyada Atlı Görmek:
Rüyada atlı görmek, ansızın gelecek bir habere, kişinin hazırlıksız olarak alacağı ve hakkında hayırlısı olacağı bir iş ya da ortaklık teklifine delalet eder. Rüya sahibinin hiç aklında yokken, karşısına çıkacak güzel ve olumlu olaylara, özellikle işinde ve özel hayatında yaşanacak sürpriz gelişmelere tabir edilir. Rüyada atlı görmek, köklü değişiklikler yapmaya, yaşanacak yeniliklerin de mutluluk getireceğine delalet eder.

Rüyada Atlı Birini Görmek:
Rüyada atlı birini görmek, rüyayı gören kişinin çok kısmetli ve bereketli kişi olacağına, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Atlı Adam Görmek:
Rüyada atlı adam görmek, rüya sahibinin muradına ereceğine yani yaşamak istediği her şeyi yaşayacağına, sevdikleri ile bir arada olacağına, ayrı kaldıklarıyla kavuşacağına ve hayatında her şeyin gönlünce olacağına alamet eder. Doyasıya mutlu olmaya ve güzellikler içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada Atlı Süvari Görmek:
Rüyada atlı süvari görmek, zengin ve ünlü olmaya, isabetli işler yapmaya ve asil kişiler arasına katılmaya tabir edilir. Her şeyin, rüya sahibi için hayırlı ve iyi olacak şekilde gelişeceğine, kişinin huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Atlı Karınca Görmek:
Rüyada atlı karınca gören kişinin rüyası, yaşayacağı heyecan dolu olaylar karşısında adeta bir çocuk gibi şen şakrak olacağına ve tabir yerindeyse mutluluktan kuş gibi havalara uçacağına rivayet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin çok kısa sürede bir hayalinin gerçekleşeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Atlı Karıncaya Binmek:
Rüyada atlı karıncaya binmek, geleceğin mutluluk getireceğine, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve yaptığı önemli işler sayesinde takdir toplayacağına işaret edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Neslihan dedi ki:

  So much aşk acısı in here.

 2. YaVuZ dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 3. turker dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 4. Cemal dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 5. mopus43 dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 6. AdeM dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 7. akrep dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 8. b0001s dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 9. blackboy dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 10. kaderim dedi ki:

  Tsk Admin

 11. serk dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Orhan

 12. glkoguz dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle