Rüyada Atlamak Görmek

Rüyada Atlamak Görmek:
Rüyada atlamak, genel olarak yani sadece atlamak olarak değerlendirilirse hayra tabir edilir. Fakat bu rüya konusu çok geniş anlamlara sahiptir ve özele indirgenerek yorumlanmalıdır. Yani rüyanın tam olarak nasıl görüldüğünü bilerek yorumlanması lazım gelir. Örneğin; bir dağdan, tepeden ya da uçurumdan atlamak başka türlü tabir edilir, bir ağaçtan, çatıdan ya da köprüden atlamaksa bambaşka olarak yorumlanır.

Rüyada Duvardan Atlamak:
Rüyada duvardan atlamak çok başarılı olmaya, büyük paralar kazanmaya, önemli işler yapıp, faydalı işlerin altına imza atmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatında üzüntüden çok mutluluk ve sevinç gözyaşları olacak diye tabir edilir.

Rüyada Yüksekten Atlamak:
Rüyada yüksekten atlamak, rüya sahibinin deyim yerindeyse attan inip eşeğe binmesine ve buna razı gelmesine işaret eder. Örneğin, daha az maaşa çalışacağı bir işe girmesine, çok iyi bir semtten bir kenar mahalleye taşınmaya karar vermesine gibi farazi şekilde delalet edilir.

Rüyada Suya Atlamak:
Rüyada suya atlamak çok hayırlıdır, rahata ermeye işaret eder. Rüya sahibinin hayatın yükünü omuzlarından atarak daha kolay bir yaşama kavuşacağına, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına tabir edilir.

Rüyada Balkondan Atlamak:
Rüyasında balkondan atladığını gören kişinin hangi ruh hali içindeyse bunun tam tersi duruma geçeceğine tabir edilir. Örneğin rüya sahibi mutluyken, mutsuz olacak eğer bu durumun tam tersiyse de sevineceği bir moda geçecek diye yorulur.

Rüyada Bir Yerden Bir Yere Atlamak:
Rüya sahibinin moralinin bozulup, yüzünün asılacağı olaylar yaşamasına ya da haberler almasına delalet eder. Sıkıntı ve zorluk çekmek olarak yorulur.

Rüyada Düşmek:
Rüyada düşmek, uğursuzluk demektir. Rüya sahibinin zaaflarına yenilip yanlış ve kötü işlere bulaşmasına bu nedenle de itibar kaybedip gözden düşmesine yorulur. İş yerindeki rütbesinin de elinden alınacağı şeklinde tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. kizilok dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 2. pol dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. kizil dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 4. cemal dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 5. Kemal dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 6. Aylın dedi ki:

  Tsk Admin

 7. hikmet_tirkanko_197 dedi ki:

  Rüyada Atlamak Görmek yazısı güzel tşkler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle