Rüyada Atkı Görmek

Rüyada Atkı Görmek:
Rüyada atkı görmek, rüya sahibinin manevi yönünün ön planda olduğuna, duygularıyla hareket ettiğine, gönül gözünün açık olması sebebiyle her şeyden çok kolay etkilenip, hemen üzülüp, ağladığına tabir edilir. Rüya sahibi kadınsa çok anaçtır, erkekse son derece babacandır diye tabir edilir. Bu rüya, koruma içgüdüsü yüksek, hassas, duyarlı ve başkalarının acılarını kendine dert edinen bir kişinin varlığıyla ile değerlendirilir. Rüyada atkı görmek, hayatta kendini bir çocuk kadar savunmasız hissetmek olarak yorumlanır.

Rüyada Atkı Örmek:
Rüyada atkı örmek ya da atkı ördüğünü görmek sevinç ve mutlulukla yorumlanır. Rüya sahibinin keyfinin, huzurunun ve rahatının yerinde, sevdiklerinin de çevresinde olduğuna delalet eder. Atkı ören bir kişiyi görmek de rüyayı gören kişinin iyi niyetlerine delalet edilir.

Rüyada Atkı Takmak:
Rüyada atkı taktığını görmek, rüyayı gören kişinin iç dünyasıyla değerlendirilir. Kişinin duygularının hareketleneceği, kalbinin bir kuş gibi çarpacağı ve tabir yerindeyse sanki karnında kelebekler uçuşuyormuş gibi hissedeceği bir dönemin yaşanacağı işaret eder.

Rüyada Atkı Almak:
Rüyada atkı aldığını görmek, rüya sahibinin sevinçle başladığı bir işin sonunda hayal kırıklığı yaşayacağına ve hüsrana uğrayacağına işaret eder. Kişi, güzel şeylerle karşılaşmayı umarken melanetle ve uğursuzlukla karşılaşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Yeşil Atkı Görmek:
Rüyada yeşil atkı görmek sağlıkla değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin sağlığının ve huzurunun yerinde olacağı, ağız tadı ve hoşlukla yaşayacağı anlamına gelir. Uzun bir ömre yorumlanır.

Rüyada Mavi Atkı Görmek:
Rüyasında mavi atkı gören kişinin hayalleri ve dilekleri yerine gelecek, duaları kabul olacak ve rüya sahibi muradına erecek demektir. Hayatın çoğunluğunun mutluluk ve güzellikle geçeceğine, kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. AhSen dedi ki:

  Çok güzel böyle devam Admin.

 2. mazhar dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Atkı Görmek..

 3. Halil İbo dedi ki:

  Çok çok güzel A

 4. refaba_2014 dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 5. sunay dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 6. erkan dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 7. seda tatlıses dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 8. yaren dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle