Rüyada Ateşlenmek Görmek

Rüyada Ateşlenmek Görmek:
Rüyada ateşlenmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı projeler ve gerçekleştireceği çalışmalar ile kazanacağı başarılar sayesinde yeni işler ile ilgilenip yeni projeleri hayata geçireceğine ve çok iyi ve çok yüksek mevkilere terfi edileceğine delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaptığı çalışmaların beğenilmesi ile yeni firmalardan teklifler alıp meslek edindiği işte çok büyük bir uzman olacağına delalet edilir.

Rüyada Sürekli Ateşlendiğini Görmek:
Rüyada sürekli ateşlendiğini gören kişinin, çok kötü ve Allah katında haram ve günah olan işlere girip sürekli kötülük yapacağına ve günah işleyip çok kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada Uzun Süreli Ateşlenmek Görmek:
Rüyada uzun süreli ateşlenmek, rüyayı gören kişinin, kendisine iyi bakmasından ve sağlıklı ve dengeli beslenmesinden ötürü sağlığının çok iyi bir durumda olduğuna ve uzun yıllar bu durumda olacağına delalet edilir.

Rüyada Ateşli Hasta Görmek:
Rüyada ateşli hasta görmek, iş hayatında ya da sosyal hayatta çok iyi anlaşılan ve sık sık sosyal aktivitelere ve eğlencelere gidilen arkadaş ile aranın bozulacağına ve uzun bir zaman küs kalınacağına işaret edilir.

Rüyada Ateşli Hastalık Görmek:
Rüyada ateşli hastalık görmek, rüya sahibinin, yapmak istediği işler için başvurduğu resmi kurumlardan olumsuz yanıt alacağına ve bu yüzden iş hayatında çok büyük ve geri döndürülemez sıkıntılar ve problemler yaşayacağına tabir edilir. Ayrıca, namaz ve oruç gibi ibadetleri boşlamaya ve düzensiz bir şekilde sürdürmeye çalışmaya alamet edilir.

Rüyada Menenjit Görmek:
Rüyada menenjit görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yapmak istediği hiçbir projeyi, çalışmayı ve hayallerini gerçekleştiremeyeceğine ve çok büyük bir hayalkırıklığı yaşayıp uzun bir süre hayattan elini eteğini çekerek dünyadan kopuk bir hayat süreceğine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. CANSU dedi ki:

    Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

  2. Vahide dedi ki:

    Rüyada Ateşlenmek Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

  3. cafer dedi ki:

    Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle