Rüyada Ateşböceği Görmek

Rüyada Ateşböceği Görmek:
Rüyada ateşböceği görmek, rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla karşılaşacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına, kısmetlerinin açılacağına, işlerinin çoğalacağına, mutluluğunun, keyfinin, neşesinin de kalıcı olacağına tabir edilir ve hayırlara delalet edilir.

Rüyada Cırcır Böceği Görmek:
Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı yaşayacağı, parasını, malını ve kendisine olan özgüvenini kaybetmesine neden olacak işlere yatırım yapacağı, zarar edeceği gibi manevi anlamda da yıkılacağı şeklinde kabul edilir ve mutsuzluk yaşamak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hamam Böceği Görmek:
Rüyayı gören kişiye dost gibi görünen ama aslında menfaatçi, dedikoducu, kem gözlü bazı kişilerin olduğuna bu kimselerin yaptıkları ve söyledikleri ile kendisine zarar vermekten geri durmadıklarına delalet edilir.

Rüyada Uğur Böceği Görmek:
Rüyayı gören kişinin gönül hoşluğu yaşayacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine ve mutluluktan deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına işaret eder.

Rüyada İpek Böceği Görmek:
Rüyayı gören kişinin ticaretten yana hayırlı gelişmeler yaşayacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, bolluk ve bereket yaşayacağına, daha fazla mal sahibi olacağına delalet edilir.

Rüyada Karafatma Böceği Görmek:
Rüya sahibinin hileli, fesat ve kötü olayların içine çekilmeye çalışılacağına, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına ve bu durumun bazı yasaklı ve günahlı şeylerin kendisine cazip görünmesine neden olacağına yorumlanır.

Rüyada Yusufçuk Böceği Görmek:
Rüyayı gören kişinin yaşamının olumlu, güzel ve hayırlı yönde değişeceği, isteklerinin, beklentilerinin yerine geleceği ve ideallerini gerçekleştirmenin yollarını bulacağı anlamına gelir ve dileklerin kabul olacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. adıle dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 2. mazhar dedi ki:

  Tsk Admin

 3. esra18 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 4. yakamoz dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 5. sinan dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 6. Sema dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle