Rüyada Ateş Söndürmek Görmek

Rüyada Ateş Söndürmek Görmek:
Rüyada ateş söndürmek, rüyayı gören kişinin olumlu değişimler yaşayacağı ve hayatının, hayallerine yakınlaşması yönünde ilerleyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin her geçen gün başarılı olacağına, ileri gideceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine ve geleceğine doğru emin adımlarla ilerleyeceğine tabir edilir. Kişi, umutlarını kaybetmeden, yılmadan ve çabalamaktan vazgeçmeden yaşamına dört elle sarılacak diye tabir edilir.

Rüyada Ateş Söndürdüğünü Görmek:
Rüyayı gören kişinin yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Ateş Söndürmeye Çalışmak:
Bir kişinin rüyasında ateş söndürmeye çalıştığını görmesi o kişinin artık kendinde korkularının ve zorluklarının üstüne gitme cesaretini bulduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin daha iyi koşullara kavuşması adına uğraş verdiğine ve çektiği çilenin bitmesi için var gücüyle çalıştığına delalet eder.

Rüyada Yangın Söndürmek:
Rüyada yangın söndürmek de tıpkı ateş söndürmek gibi tabir edilir ve hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada Ateş Görmek ve Söndürmek:
Rüya sahibinin kendisine kar getirmesi amacıyla girdiği işlerde başarı elde edeceğine, bu sayede mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına ve maddi anlamda daha büyük güç sahibi olacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin hem özel hem de meslek hayatında kendini tatmin edeceği, güzel ve hayırlı gelişmeler olacak diye yorulur.

Rüyada Ateş Sönmesi:
Rüyada ateş sönmesi ne yazık ki büyük uğursuzluk olarak açıklanır. Rüya sahibinin başına melanetli olaylar geleceğine ve bunun da kendisini derde, kedere ve de yasa boğacağına yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gulsunbul dedi ki:

    sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle