Rüyada Ateş Böceği Görmek

Rüyada Ateş Böceği Görmek:
Rüyada ateş böceği görmek, iyilik ve hayır anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek güzel ve mutluluk verici bazı olaylar yaşanacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine delalet eder. Övgü dolu, hoş sözler duymaya, tebrik edilmeye ve bu sayede kendi ile gurur duymaya yorulur. Güzel olan şeylerle delalet edilir.

Rüyada Üzerine Ateş Böceği Konması:
Bir kişinin rüyasında üzerine ateş böceği konduğunu görmesi, kişinin emeklerinin karşılığını alacağına, yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine ve bu fırsatları iyi değerlendirmeyi bileceğine alamet eder. Mutluluk, huzur, bolluk ve bereket olarak yorumlanır.

Rüyada Cırcır Böceği Görmek:
Rüyada cırcır böceği görmek, rüya sahibinin işgüzarlığı nedeni ile başının derde gireceğine ve canın sıkılacağı ve moralinin bozulacağı günler yaşayacağına delalet eder. Kişi, haddi olmayan sözler edecek, yanlış hal ve hareketler içine girecek ya da böyle tavırlar takınacak sonra da bunun ceremesini çekecektir diye delalet edilir.

Rüyada Cırcır Böceği Öldürmek:
Rüyada cırcır böceği öldürmek, hayırlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin çok açık olacağı bir döneme gireceğine, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada Ağustos Böceği Görmek:
Rüyada ağustos böceği görmek, sıkıntıların, dertlerin, üzüntülerin, kederin ve problemlerin biteceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine ve rüya sahibinin hayattan ve şanstan yana yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada Hünfesa Görmek:
Rüyada hünfesa yani osuruk böceği görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki uğursuz, hayırsız, arsız ve yüzsüz bir kimseye ve bu kimseden gelecek sıkıntıya alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. v.goktepe dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 2. deadd dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 3. jale dedi ki:

  Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

 4. resat dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 5. trilogy dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 6. Ayşenur dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

BİR YORUM YAZ
site ekle