Rüyada Ataç Görmek

Rüyada Ataç Görmek:
Rüyada ataç görmek, rüyayı gören kişinin disiplinli ve düzenli bir hayatı olacağı, kurulu düzeninin bozulmayacağı, işinin gücünün de hep rast gideceği anlamına gelir. Rüya sahibinin ticaret ehli kimse olacağına, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüyada Renkli Ataç Görmek:
Bu rüya da tıpkı ataç görmek gibi hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kendi işinin başına geçeceğine, işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine yorumlanır.

Rüyada Zımba Görmek:
Rüyayı gören kişinin yeni işlere atılacağına, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine ve herşeyi kolaylıkla halledeceğine delalet edilir.

Rüyada Zımba Teli Görmek:
İyi değildir ve rüyayı gören kişinin maddi zarara uğrayacağına, darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine, darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi uğursuzluk yaşayacak diye tabir edilir.

Rüyada Kağıt Zımbalama:
Rüyayı gören kişinin meslek hayatında daha iyi yerlere gelmek istediği, daha iyi bir kariyere sahip olmak için çabaladığına, bunun için daha fazla çalışması gerektiğinin farkında olduğuna ve bu yönde harekete geçeceğine delalet eder.

Rüyada Delgeç Görmek:
Rüyayı gören kişinin musibetli bir olayla karşılaşacağına, kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına ve hem işlerinin zayıflamasına hem de kazancının azalmasına neden olacağına alamet edilir.

Rüyada Raptiye Görmek:
Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu kötü koşullardan ve olumsuz ruh halinden kurtulmasına vesile olacak gelişmelerin meydana geleceğine yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. yıldız dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. yusuf_balel dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 3. hümeyra dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Orhan

 4. anay_1978_uzptt dedi ki:

  O kadar güzel ki. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle