Rüyada Ata Binmek Görmek

Rüyada Ata Binmek Görmek:
Rüyada ata binmek, kişiyi şerefli kılacak şeyler yapacağına, bu sayede toplumda itibar ve takdir toplayacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine alamet eder. Rüya sahibinin işinde çok iyi noktalara geleceği, kendi makamı olacağı ve o makama gelen kişilerin karşısında ceketini ilikleyecekleri anlamına gelir diye yorumlanır.

Rüyada Attan Düşmek:
Rüyada attan düştüğünü gören kişi büyük umutlarla ve büyük bir sermaye harcayarak girdiği işte ne yazık ki başarılı olamayacak ve istediği sonucu elde edemeyecek demektir. Rüya sahibinin tüm hayallerini bağladığı bir işte başarısız olacağı ve uzun süre kendini hem moral bakımından hem de maddi bakımdan toplayamayacağı şeklinde yorumlanır

Rüyada Beyaz Ata Binmek:
Rüyada beyaz ata binmek de erkek ata binmek şeklinde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin üstün başarılar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Kırmızı Ata Binmek:
Rüyada kırmızı ata binmek, işlerde çok iyi ve çok kazançlı bir döneme girileceğine, mutluluğa ve huzura kavuşulacağına ve endişe edilen konularda başarıya ve sonuca ulaşıldığına işaret eder.

Rüyada Kahverengi Ata Binmek:
Rüyada kahverengi ata binmek, yapılacak hayırlı işlerde son aşamaya gelindiği bir sırada istenmeyen durumlar ile karşılaşılacağına yorumlanır.

Rüyada Ata Binmek ve Koşturmak:
Rüyada ata binmek ve koşturmak rüya sahibinin hak yolunda mubah sayılmayan işlere atılacağına, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Ata Binmek ve İnmek:
Rüyada ata binmek ve inmek rüyayı gören kişinin kalıcı olmayan ve kısa süreli bir mutluluk yaşayacağına ya da tam oldu diye ümitlendiği bir işin bir anda gerilemeye başlayarak olumsuz ve kötü şekilde noktalanacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ayla dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Ata Binmek Görmek yazıları çok güzel..

 2. Ayla dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 3. esmeray dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Ata Binmek Görmek..

 4. kantan_ali_961 dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle