Rüyada Ata Bindiğini Görmek

Rüyada Ata Bindiğini Görmek:
Rüyada ata bindiğini görmek, kişi için çok hayırlı gelişmelere yorumlanır. Özellikle bekar kişiler için ata bindiğini görmek murat olarak yorumlandığı gibi, yapılacak güzel, hayırlı bir evliliğin de habercisi olarak tabir edilir. Ata bindiğini gören kişinin hem özel hayatında, hem de iş hayatında her şey istediği gibi şekillenir ve çok mutlu bir hayata sahip olur. Sıkıntıların kişiden hep uzak olacağına, sağlık sorunları yaşanmadan çok uzun ve güzel bir yaşama sahip olunacağı anlamlarına da gelen rüya, evlat sahibi olmak isteyenler için de bebek müjdecisidir. İslami yoruma göre de bu rüyayı gören kişinin tüm dilekleri kabul olur, bekar ise evlenir, evli ise çocuğu olur ve yaşlı ise hastalıklarından kurtulup, uzun bir ömre sahip olur demektir.

Rüyada At Sürmek Görmek:
Rüyada at sürmek, başarıdan başarıya koşulacak bir geleceğe sahip olunacağını ve çok büyük işler başarıp herkesin imreneceği bir yaşama kavuşulacağına tabir edilir. At sürdüğünü gören kimsenin ailesi de varsıl ve huzurlu bir hayat sürer. Güçlü bir kişiliğin ve önemli projelerde görev alan biri olunacağının da habercisidir. At süren kişi bekar ise, geleceğini istediği gibi şekillendirme şansı yakalar. Büyük bir fırsatın, önemli bir kısmetin ele geçeceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine de delalet eder.

Rüyada Attan İnmek Görmek:
Rüya sahibi için bir olayın sonuna gelinmiştir. Kişi ele geçirdiği şansı iyi değerlendirememiş ve hayalleri boşa gitmiştir. Genellikle ömür boyu etkisi altında kalınacak bir hatanın veya çok değer verilen bir durumun, kişinin kaybı anlamına gelen rüya, işlerin yoldan çıkmasına, işyerinin kapanmasına veya işten ayrılmaya da alamet eder.

Rüyada Ata Bindiğini Görmenin Psikolojik Tabiri:
Kendi geleceği hakkında inisiyatif kullanmak istemenin ve başına buyruk hareket etme isteğinin belirtisidir. Psikolojik olarak bağımsız, özgürlüğüne düşkün, kendi kararlarını alan ve ayakları üstünde duran, güçlü karaktere sahip kişileri sembolize eder demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Şinasi dedi ki:

  sağolun Admin

 2. oğuz dedi ki:

  Rüyada Ata Bindiğini Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 3. burcin dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 4. aysu dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Ata Bindiğini Görmek

BİR YORUM YAZ
site ekle