Rüyada At Pisliği Görmek

Rüyada At Pisliği Görmek:
Rüyada at pisliği görmek, rüya sahibinin tanışacağı bir kişi sayesinde hayatının değişeceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkanlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine işaret eder.
Birinin ön ayak olması ve destek vermesi ile elde edilecek makbul kazanca ve variyete tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, kendisine ömür boyu müteşekkir olacağı bir kişi ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada At Pisliği Yemek:
Rüyada at pisliği yemek, kişinin hastalığından, mutsuzluğundan, karamsarlığından, borçlarından, korkularından ve endişelerinden kurtulacağına ve güllük gülistanlık bir yaşamı olacağına yorumlanır.

Rüyada At Pisliği Temizlemek:
Rüyada at pisliği temizlemek, rüya sahibinin çevresindeki hayırlı kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin üzüldüğünde gözünün yaşını silecek, başarılarında sırtını sıvazlayacak, kayıplarında kendisine teselli verecek ve kendisinden sahip olduğu maddi imkanları esirgemeyecek kadar yüce gönüllü ve iyi kalpli olan bir kişinin varlığına delalet eder.

Rüyada At Pisliği Atmak:
Bir kişi rüyasında at pisliği attığını görürse o kişi servet sahibi olur ve zengin bir hayata kavuşur demektir. Rüyayı gören kişinin fakir halinden kurtulacağına, paraya ve mala kavuşacağına, artık sefalet yaşamayacağına yorumlanır.

Rüyada At Pisliğine Basmak:
Rüyada at pisliğine basmak, babadan kalan hazineye ya da neredeyse bir hazine kadar büyük değeri olan mala ve bu maldan payına düşeni almasına alamet eder. Rüya sahibinin çalışmadan elde edeceği maddi varlık sayesinde ömür boyu rahat edeceği bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada İnek Pisliği Görmek:
Rüyada inek pisliği görmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin sağlığının ve neşesinin yerinde olacağına, ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, rahat, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. deathman dedi ki:

  cok güzel Rüyada At Pisliği Görmek

 2. Zeren dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. meldak16 dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 4. Şinasi dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 5. ahmetkutukoglu dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

BİR YORUM YAZ
site ekle