Rüyada At Isırması Görmek

Rüyada At Isırması Görmek:
Rüyada at ısırması, kişinin en yakınları tarafından uğrayacağı bir haksızlığa, hakaret ve iftira içeren kötü konuşmalara alamet olduğu gibi, beklenmedik olaylara ve kötü duruma düşmeye de yorumlanır. At ısırması kişiye ikiyüzlü davranan bir dosta, yanlış yapılacak bir evliliğe, bir kişinin asıl niyetini sonradan fark etmeye ve üzüntü duymaya delalettir. At ısırdığını gören kimseler, maddi anlamda da bir miktar mal kaybına uğrayabilir veya dolandırıcılık gibi bir duruma maruz kalabilir diye yorumlanır.

Rüyada Attan Düşmek:
Yaşanacak bir aksilik ya da kişinin yapacağı önemli bir hata sonrasında çok büyük bir kısmetin elden kaçacağına işarettir. Evlilik hazırlıkları yapan kişilerin son dakikada evlenmekten vazgeçmesine, evlilerin ise yaşadıkları sıkıntılar nedeni ile boşanma kararı alacaklarına delalet eder. Attan düşmek aynı zamanda kendi işyerini kuran kimselerin iflası ile sonlanacak bir maceraya atılacaklarını ve ellerindeki her şeyi, birikimlerini bu uğurda kaybedip beş parasız kalacaklarını da tabir eder. Attan düşen kimse kaza geçirir ve hastalık nedeni ile uzun süre çalışamaz hale gelir. Genellikle uğursuzluk ve kötü talih olarak yorumlanan rüya kişi için pek hayırlı sayılmaz demektir.

Rüyada At Tepmesi:
Kişinin rüyasında bir at tarafından tepildiğini görmesi, sevdiği kimselere yaptığı baskıların ters tepeceğini ve ikili ilişkilerinde ciddi bozulmalar yaşayacağını, tutumunu değiştirmezse yalnız kalacağını bildirir. At tepmesi bazen de yanlış yatırımların veya savurganlık nedeni ile parasız kalınacağının da tabiridir. Bekar kimseler için sevilen kimse tarafından alınacak kötü bir darbenin ve psikolojik buhranın habercisi olarak da tabir edilir.

Rüyada At Isırmasının Psikolojik Tabiri:
At ısırması, korkulan bir kimse tarafından kendisine kötülük yapılacağını düşünen kişilerin ruh hallerine ışık tutar. Gerçek hayatlarında sürekli olarak kötülüğe maruz kalacaklarını düşünen ve bu yüzden bazen gerçek dışı saplantılara sahip olan kimseleri de işaret eden rüya, at fobisi olan kişilerin de bilinç altlarından kaynaklanıyor olabilir demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. HAKAN dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzel

 2. ypekez dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 3. ypekez dedi ki:

  Rüyada At Isırması Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 4. Abdullah dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 5. zebani dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada At Isırması Görmek yazıları çok güzel..

 6. YaVuZ dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 7. slm3435 dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 8. KADIR dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 9. ally dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

 10. intelv2 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle