Rüyada At Binmek Görmek

Rüyada At Binmek Görmek:
Rüyada at binmek, kişinin mertebesinin artmasına ve yöneticilik makamına yükselmesine işarettir. At binmek genellikle izzet ve şerefin artmasına, kişiye ulaşacak hayır ve bereketlere, maddi anlamda yücelmeye ve zenginleşmeye, makam mevki sahibi olmaya, insanlar tarafından saygı duyulup sevilmeye, beklenen terfinin gerçekleşmesine, toplum içinde güzel bir adla anılmaya, her yönden bereketle geçecek bir döneme tabir edilir.

Rüyada Uysal Ve Sakin Bir Ata Binmek:
Rüyasında uysal, sakin bir ata binip gezinti yaptığını gören kişi o atın değeri ve büyüklüğü nispetinde bir dereceye veya makama ulaşır. Bu rüya sizin için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Gören kişi eğer bir terfi bekliyorsa en yakın zamanda buna ulaşır. Kızgın bir ata binmek ise zorlu bir makama yükselme, işin çetinliğine ve iş hayatında yorulma anlamlarına gelir diye yorumlanır.

Rüyada Uzuvları Eksik Bir At Görmek:
Rüyasında uzuvları eksik bir ata binene kimse makamını kaybeder veya rüyada gördüğü eksiklik derecesinde bir zarara uğrar. Bazı alimlere göre ise bu rüya isteklerinizin gerçekleşeceğine; fakat her şeyin tam istediğiniz gibi olmayacağına delalet edilir.

Rüyada Çıplak Bir Ata Binmek:
Rüyada eyeri olmayan çıplak bir ata binene kişi şeref ve izzet sahibi olarak, makam ve mevki açısından derecesi yükselir. Bu rüya kişinin yaşayacağı bereketli ve güzel bir olaya da işaret eder.

Rüyada Kızıl Yeleli Bir Ata Binmek:
Kızıl yelesi ve tüyleri olan bir ata binen kimse, dini anlamda yükselir ve maneviyatı artar. Bu rüya gören kişinin manevi olarak insanlar arasında güzel bir adla anılmasına, iyi huya ve temiz kalbe de alamet edilir.

Rüyada Sarı Bir Ata Binmek:
Rüyada sarı bir ata binen kimse hafif bir hastalık geçirir ve sonra sağlığına kavuşur demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. apo dedi ki:

    Rüyada At Binmek Görmek yazısı güzel tşkler Admin

  2. Serpil dedi ki:

    kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

  3. mrdrea dedi ki:

    Çok çok güzel A

BİR YORUM YAZ
site ekle