Rüyada Aşure Yemek Görmek

Rüyada Aşure Yemek Görmek:
Rüyada aşure yemek, kısmet almak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatına bolluğun, bereketin ve zenginliğin geleceğine, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına işaret eder. Ferahlamaya, esenlik ve huzur bulmaya, mutluluktan iyileşmeye, güzelleşmeye ve şifaya kavuşmaya tabir edilir. Çıkış yolunu bulmaya delalet eder.

Rüyada Aşure Yediğini Görmek:
Rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine, işlerinin de düzene gireceğine alamet eder. Rüyasında aşure yediğini gören kişinin hayallerine kavuşacağına ve muradına ereceğine rivayet edilir ve bu rüya herkese nasip olmayacak kadar özel rüyalardır diye tabir edilir.

Rüyada Aşure Görmek ve Yemek:
Hayırlara yorulur. Hem maddi hem de manevi anlamda güçlenmeye, doğrulup, ayağa kalkmaya işaret eder. Rüya sahibinin amaçlarına kavuşacağına, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine aynı zamanda da gerçek huzuru yakalayacağına alamet eder.

Rüyada Aşure Yedirmek:
Gönülden gelerek, samimi ve içten hayır işleri yapmaya, ihtiyaç sahiplerine el atmaya, sadaka vermeye ya da düşkün kimselere yardım etmeye tabir edilir. Rüya sahibinin maddi imkanlarını en doğru şekilde hak yolunda kullanmayı tercih edeceğine işaret eder.

Rüyada Aşure Dağıtmak:
Rüyada aşure dağıtmak da, aşure yedirmek gibi kabul edilir ve benzer şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin Allah’ın makbul, sevgili ve yüce kulları arasında olmak için bol bol sevap işleyeceğine ve insanların hayır dualarını alacağına delalet eder.

Rüyada Aşure Yapmak:
Temiz ve iyi niyetlerle çıkılan yollardan eli boş dönülmeyeceğine bilakis kar elde edileceğine yorulur. Rüya sahibinin kendisine hem mutluluk hem de zenginlik getirecek işlere gireceğine, bu işlerde başarılı ve emin şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. meryem dedi ki:

  cok güzel bir site A kategorisi hemde

 2. cemal dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 3. akrep dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 4. Ayşe dedi ki:

  Çok çok güzel A

 5. AYDIN dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle