Rüyada Aşure Görmek

Rüyada Aşure Görmek:
Rüyada aşure görmek iyi olarak tabir edilen rüyalar arasında değildir. Rüyada aşure gören kişinin başını ağartacak, moralini bozup canını sıkacak olaylar meydana gelecektir. Rüyada aşure görmek sağlık sorunlarına, mala haciz gelmesine, kazancın azalmasına işaret eder. Rüyada aşure gören kişi kendisi hakkında söylenmiş kötü laflar duyacak bu duruma çok içerlenecek, üzülecek ve sinirlenecek diye yorumlanır. Rüyada aşure görmek aynı zamanda üst üste gelecek olan kötü haberlere delalet eder. Rüyasında aşure gören kişi çevresinde de çok göze batan ve kıskanılan kişi olarak tabir edilir. Rüyada büyük bir aşure kazanı görmek nazarlardan korunmaya delalet eder.

Rüyada Aşure Yemek:
Rüyada aşure yemek, aşure görmenin aksine çok hayırlıdır. Kişinin içinde bulunduğu zor koşullardan kurtulmasına, sağlığına ve neşesine kavuşmasına, afiyette olmasına ve feraha çıkmasına işaret eder. Rüyada aşure yemek bir de kişinin çıkarı olan bir iş için birine destek olması ya da biri için çalışması olarak yorumlanır.

Rüyada Aşure Dağıtmak:
Rüyada aşure dağıttığını görmek hayırlı gelişmelere, olumlu sözler işitmeye, bol rızık ve nimet elde etmeye alamet eder.

Rüyada Aşure Yapmak:
Rüyasında aşure yaptığını gören kişi herkes tarafından hayırlı olan kişidir. Bu kişi yaptığı her işte en az kendisi kadar sevdiklerinin de menfaatini gözeten kimse olarak delalet edilir.

Rüyada Aşure Yapıldığını Görmek:
Rüyada aşure yapılan yerde bolluk ve güzellik olur. Aşure eğer rüya sahibinin evinde yapılıyorsa o evde geçim sıkıntısı olmaz, ailede de sakinlik ve huzur hâkim olur. Rüya sahibi aşurenin nerde yapıldığını görürse bu tabir o yerde geçerlidir. Rüyada aşure yapıldığını görmek kişinin meslek hayatında çitayı çok daha yukarılara taşıyarak, hem başarılarını hem de kazancını arttırması işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. serk dedi ki:

    Allah hepinizden razı olsun .

  2. mazhar dedi ki:

    Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

BİR YORUM YAZ
site ekle