Rüyada Astsubay Görmek

Rüyada Astsubay Görmek:
Rüyada astsubay görmek, namuslu ve şerefli bir hayat sürmek anlamına gelen son derece hayırlı bir rüyadır. Astsubay görenlerin devlet dairelerinde bekleyen işleri müspet şekilde sonuçlanır ve her türlü kişinin menfaatine uygun şekilde cereyan eden olaylar hasıl olur. Devlet kademelerinde önemli, saygın ve herkes tarafından takdir göreceği bir işe girecek olan rüya sahibinin özellikle yıllar boyu olmasını istediği, uğruna adaklar adadığı bir hayaline kavuşarak çok büyük bir mutluluk yaşayacağına da alamet eder. Gelecekte pek çok kişi tarafından sevilen, başarıları her zaman takdir edilen, anne ve babasına olduğu kadar kendinden büyüklere de aynı saygı ve sevgi içinde davranacak olan, hak yemeyen, güzel ahlaklı çocuklar yetiştirecek olmaya da işaret eder.

Rüyada Astsubay Olduğunu Görmek:
Kamu kurumunda başarılı bir sınav sonrasında işe girileceğine, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine alamettir. Astsubay olduğunu gören kimseler polis, vali, kaymakam veya asker gibi görevlerde çalışarak topluma büyük hizmetlerde ve katkılarda bulunur, ailelerinin göğüslerini kabartan pek çok başarıya imza atar demektir.

Rüyada Astsubay Emeklisi Görmek:
Rüya sahibinin çok fazla çalışmaktan sağlığıyla ilgili bazı sorunlar yaşaması yüzünden hayatına yönelik bazı önemli kararlar almak zorunda hissedeceğine, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, torunları ve çocukları ile daha çok zaman geçirmek üzere hareket edeceğine de delalet eder.

Rüyada Astsubay Görmenin Psikolojik Yorumu:
Tutuklanma korkusu yaşamaya ya da geçmişinde suç işlediği için pişman olan, bu nedenle sürekli hata yapmamak adına uğraşan kişilerin düzgün yaşama mücadelesine işarettir. Özgürlüğünü kaybetmemek, suça bulaşmamak ve her zaman sakin, huzurlu bir hayat sürdürmek istemenin de sembolü olarak yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. yilmazcan31 dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 2. gul dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 3. suna dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 4. zebani dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. papatya88 dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 6. jackpot_time dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 7. apo dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 8. avi35 dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 9. Neslihan dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 10. pol dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 11. meryem dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 12. hümeyra dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 13. soner özcan dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

 14. İsimsiz dedi ki:

  Güzel konular Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle