Rüyada Asmak Görmek

Rüyada Asmak Görmek:
Rüyada asmak, tek şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin uykusunda astığını gördüğü şeye bağlı olarak, yorumun niteliği de değişkenlik göstermektedir. Rüya sahibinin uykusunda birini astığını görmesi bir iyilik yapacağına ya da hayır işleyeceğine tabir edilir ve rüyayı gören kişinin güzel ameller taşıdığına yorulur. Rüya sahibinin uykusunda kendisini astığını görmesi uğursuz olarak kabul edilir ve şer olarak delalet edilir.

Rüyada Çamaşır Asmak Görmek:
Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin aile içinde büyük sevince ve mutluluğa vesile olacak güzel ve olumlu gelişmelerin olacağı anlamına gelir. Umut verecek, yüz güldürecek, moral kaynağı olacak olayların meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada Perde Asmak Görmek:
Rüya sahibinin yeni bir ev alacağına ya da yeni bir işe girişeceğine ve bu iki durumun hangisi yaşanırsa yaşansın kendisine başarı ve huzur getireceğine, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına delalet eder.

Rüyada Bayrak Asmak Görmek:
Rüyayı gören kişinin planlarını ve projelerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, galibiyet kazanacağına, ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına alamet edilir.

Rüyada Çarşaf Asmak Görmek:
Rüyayı gören kişinin canına, malına, parasına ve işine gelecek zararlara karşı temkinli davrandığına, onları sigortalatacağına ve riske edecek hiçbir işe kalkışmayacağına tabir edilir. Rüya sahibi adımlarını hep düşünerek atan kimse diye yorumlanır.

Rüyada Temiz Çamaşır Asmak Görmek:
Rüyayı gören kişinin kendisiyle gurur duyacağı ve herkesle göğsünü gere gere paylaşacağı bazı işler yapacağına işaret eder. Rüya sahibi büyük adımlar atacak, alnının akı ile bu durumun altından kalkacak, pişman ya da mahcup olmayacaktır diye alamet edilir.

Rüyada Çeyiz Asmak Görmek:
Rüya sahibinin büyük bir mutluluk yaşayacağına, bunu da herkese ilan edeceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. okan dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 2. gülhan dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 3. myway dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 4. yusuf_balel dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Orhan

 5. windows dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle