Rüyada Asma Görmek

Rüyada Asma Görmek:
Rüyada asma görmek, büyük ve hayırlı kısmettir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, gönlünü huzur, hayatını da mutlulukla dolduracak bir kişi ile tabir edilir. Bu rüya daha ziyade, rüya sahibinin gönül işinden hayır görmesine tabir edilir. Aile içindeki başarı, rızık, bereket, nimet ve keyif anlamına gelir. Rüyada asma görmek, kişi için Allah tarafından en hayırlısı ile nasiplendirileceğine ve Allah’ın lütfu ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Asma Yaprağı Görmek:
Rüyada asma yaprağı görmek, en güzel duyguları yaşama mutluluğuna nail olmak anlamına gelir. Kişi için mutluluğun ve kazancın kısa süreli değil, ömür boyu olacağı, hayatın bereket ve şans getireceğine yorumlanır.

Rüyada Asma Yaprağı Toplamak:
Rüyada asma yaprağı topladığını gören kişi, işlerinden yana bolluğa ve berekete kavuşacak bu sayede de ileriye yönelik karlı ve büyük yatırımlar yapacaktır. Asma yaprağı toplamak, maddi anlamda güç manevi anlamda huzur bulmaya alamet eder.

Rüyada Asma Ağacı Görmek:
Rüya sahibi için hem kafasına hem de gönlüne hitap eden, eksiğini tamamlayan, açığını kapatan bir kişi ile tanışıp onunla dünya evine girmesine tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin hayatına kolaylık getirecek ve kendisine bir ömür mutluluk verecek demektir.

Rüyada Asma Yaprağı Sarmak:
Yapılan işten fayda görmeye ve istenilen kazancı elde etmeye delalet eder. Kişi, çok büyük beklentilerle yola çıktığı işten istediği hayrı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Asma Üzüm Görmek:
Rüyasında asma üzüm gören kişi, hayatta yaşamak istediği her duyguyu yaşayacak, sahip olmak istediği her şeye sahip olacaktır diye yorumlanır. Kişi, kendisi için her zaman fayda sağlayacak işler yapacak ve attığı her adımdan başarı elde edecektir. Bu sayede de hem kendisinin hem de ailesinin yüzü gülecek demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. necla dedi ki:

  Harika

 2. yusuf_balel dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. KADERIMFM dedi ki:

  cok güzel Rüyada Asma Görmek

 4. nesrin dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 5. aslan dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 6. yasemin dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 7. HAKAN dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 8. Çetin dedi ki:

  Harika bir yazı Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle