Rüyada Aslanlar Görmek

Rüyada Aslanlar Görmek:
Rüyada aslanlar görmek, rüyayı gören kişin için iş hayatında çok üst mevkilere ve çok büyük kazançlara tabir eder. Rüya sahibinin, çok hayırlı kazanç getirecek ve büyük başarılar kazandıracak bir iş sayesinde işyerinde çok büyük kademelere geleceğine, bu sayede çok büyük başarılara imza atacağına, kazancının günden güne artacağına ve insanlara yaptığı iyilikler, dürüst ve namuslu biri olması ve kötü bir kişi olmaması sayesinde insanlar tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kişi olacağına delalet edilir.

Rüyada Yavru Aslanlar Görmek:
Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta gerekli olan bilgi ve görgü donanımına gerektiği ve yettiği kadar sahip olduğuna, bu sebeple çekindiği ve başlamaktan korktuğu işlere rahatlıkla girmesinin herhangi bir sorun yaratmayacağına aksine kendisine olan özgüveni sayesinde yakın bir zamanda çok başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Dişi Aslanlar Görmek:
Rüya sahibinin, kendisini kıskanan, kindar, kötü karakterli ve yeri geldiğinde çok büyük kötülükler yapmaktan çekinmeyen bazı kadınlar ile uğraşmak zorunda kalacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına ve büyük üzüntüler ile karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Rüyada Erkek Aslanlar Görmek:
Girdiği her işte ve yaptığı her çalışmada çok büyük başarı kazanan ve çok hayırlı kazançlar elde eden rüya sahibinin, etrafındaki insanlar arasında kendisine karşı çok büyük kötülükler planlayan kişilerin var olduğuna delalet eder.

Rüyada Aslanlar Tarafından Kovalanmak:
İş hayatında ve sosyal hayatında rüyayı gören kişiyi rakibi olarak gören bir kişinin, her alanda kendisine büyük bir düşmanlık beslediğine, bu düşmanlığın çok büyük sorunlara sebep olacağına, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyan uğratılacağına ve neredeyse bütün işlerinin teker teker engelleneceğine yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Smail dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 2. baby2674 dedi ki:

  Çok çok güzel A

 3. bedir dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 4. beytullah dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

BİR YORUM YAZ
site ekle