Rüyada Aslan Öldürmek Görmek

Rüyada Aslan Öldürmek Görmek:
Rüyada aslan öldürmek, güçlü bir düşmanı mağlup etmeye, kendisine haset eden bir kimseden kurtulmaya, düşmanıyla yüz yüze gelmeye, korktuğundan emin ve emniyetli olmaya, gerçek hayatta size düşmanlık eden bir kimsenin tüm hilelerini alt üst etmeye, düşmanını kahretmeye, yaklaşan bir tehlikeyi savmaya delalet edilir.

Rüyada Aslan Görmek:
Rüyada görülen aslan farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı tabircilere göre aslan rüyası, kuvvetli ve cesur bir adam anlamına gelir. Çevrenizde böyle bir kişi olduğuna ve o kimse ile arkadaşlık kuracağınıza işaret eder. Bazen de böyle bir rüya, güçlü ve acımasız bir düşmandır. Rüyada görülen aslan, bazı durumlarda da başınızdaki amire veya yöneticinize de ifade edilir.

Rüyada Aslanla Boğuşmak:
Rüyada aslanla boğuşan kişi, kuvvetli bir düşmanla mücadeleye girer, eğer rüyasında aslanı yenmişse gerçek hayatta da düşmanına galip gelir. Bazen de bu rüya, çalışanlarına zulmeden bir yöneticiye ve böyle biri yüzünden yaşayacağınız sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Aslan İle Konuşmak:
Böyle bir rüya gören kişinin dost görünümlü bir düşmanı vardır ve rüya sahibi o kişiyle vakit geçirir; birlikte oturup kalkar. Size haset eden ve daima kötülüğünüzü isteyen bir arkadaşınızdan göreceğiniz kötülüğe veya düşmanınızdan menfaat elde etmeye de delalet eder.

Rüyada Aslan Pisliği Görmek:
Rüyasında aslan pisliği gören kişi maddi manevi bazı menfaatler elde eder. Bu rüya, kuvvetli ve maddi açıdan da güçlü birinden yardım göreceğinize ve onun himayesine girerek tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada Aslandan Kaçmak:
Rüyasında aslandan kaçan kimse bazı tehlikeli olaylar yaşar veya birtakım korkuları olur. eğer aslandan korkmadığınız halde kaçıyorsanız, bazı durumlardan endişe duyacağınıza; fakat sonunda korktuğunuzdan emin olup selamete erişeceğinize işaret eder. Aslandan kaçan kimse bazen de güçlü bir adamdan çekinir demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. sonyolcu dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 2. hilal dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Aslan Öldürmek Görmek

 3. hümeyra dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 4. burcin dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 5. polyana dedi ki:

  Rüyada Aslan Öldürmek Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 6. memheet_ata_979 dedi ki:

  cok güzel Rüyada Aslan Öldürmek Görmek

BİR YORUM YAZ
site ekle