Rüyada Aşkını Görmek

Rüyada Aşkını Görmek:
Rüyada aşkını görmek, rüyayı gören kişinin rahatının bozulmasına, huzurunun ve keyfinin kaçmasına neden olacak tatsız haberlerin alınacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayattan yana tüm beklentilerinden, hayallerinden ve isteklerinden vazgeçeceğine, yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, içine kapanacağına, gülmeyi unutacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin hiç geçmeyeceği sandığı bu günler kendisi için sadece bir süreçtir ve mutlaka geçecektir diye delalet edilir.

Rüyada Aşkını İtiraf Etmek:
Rüyayı gören kişinin içinde tuttuğu ve bastırdığı bazı duygu ve düşüncelerin kendisine yük olduğuna, onu huzursuz ve mutsuz kıldığına, fakat yine de kimseye söylemeden onları saklayacağına işaret eder. Rüya sahibi sussa dert, konuşsa başka bir dert olarak ifade edilir.

Rüyada Aşkını İlan Etmek:
Rüyada aşkını ilan etmekle, aşkını itiraf etmek aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin bunalıma girmesine, sıkıntıya düşmesine, tabiri caizse sürekli üfleyip püflemesine neden olan bir takım sorunları olduğuna yorumlanır.

Rüyada İlk Aşkını Görmek:
Rüyayı gören kişinin darlıktan kurtulup, bolluğa ulaşmasına, kafasına koyduğu işlerde atılıma geçmesine, maddi anlamda güçlenmesine, manevi anlamda huzur ve güven duymasına, kendisine olan inancının artmasına, böylece yaşam sevincinin de tazelenmesine delalet edilir.

Rüyada Platonik Aşkını Görmek:
Rüyayı gören kişinin girişimlerinin ve yatırımlarının sonuçsuz kalacağına, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına ve adeta kendisini büyük bir yenilgiye uğramış hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Eski Aşkını Görmek:
Rüyayı gören kişinin geçmişteki anılarının canlanmasına vesile olacak bir olayla karşılaşacağına bu durumun onu memnun ederek mutlu olmasına vesile olacağı gibi aynı zamanda hüzünlenerek, kendisini kötü hissetmesine neden olacağına delalet eder. Geride kalan günlere duyulan özleme delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 2. nursima dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 3. yaren dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 4. Halil İbo dedi ki:

  sağolun Admin

 5. serengil dedi ki:

  Beğendim. Admin

 6. gul dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Admin

 7. isme gerek yok dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 8. love dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

 9. memheet_ata_979 dedi ki:

  Harika bir yazı Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle