Rüyada Askı Görmek

Rüyada Askı Görmek:
Rüyada askı görmek, rüyayı gören kişiye göre değişiklik göstermesine rağmen genel olarak, yapılan işlerde başarı kazanılmasına ve sorunların zamanla çözülmesine delalet eder. Sevilen kişilerden destek alınıp sorunların üstesinden gelineceğine ve atılan adımların herkes tarafından beğenilip kişiye saygı ve hürmet olarak döneceğine işaret eder. Ayrıca, aşk hayatında meydana gelecek değişikliklere de tabir edilir.

Rüyada Elbise Askısı Görmek:
Rüyada elbise askısı görmek, askı görmekle aynı anlama gelir. Yıllardır yapılan çalışmaların meyvesini vereceğine, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına ve kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine alamet eder.

Rüyada Ayakkabı Çekeceği Görmek:
Rüyada ayakkabı çekeceği görmek, iş ve aşk hayatında yaşanacak sorunlara ve bu sorunlar gün çektikçe büyüyüp içinden çıkılmaz bir hal alacağına işaret eder. Rüya sahibinin, sabırlı ve hoşgörülü davranarak bu sorunların üstesinden gelebileceğine ve yaşanacak kırgınlıkları ya da küslükleri düzeltebileceğine tabir edilir.

Rüyada Ayakkabı Çekeceği Kullanmak:
Rüyada ayakkabı çekeceği kullanan kişinin, yaşadığı sorunları çözmek için çabaladığına ve bunun için sevilen bir kişiden destek alacağına işaret eder.

Rüyada Sütyen Görmek:
Rüyada sütyen görmek, kişinin vücuduna iyi baktığına, temizliğine ve vücut bakımına önem verdiğine ve aynı özeni işinde de gösterip başarı kazanacağına alamet edilir.

Rüyada Sütyen Kopçası Görmek:
Rüyada sütyen kopçası görmek, rüya sahibinin heyecanlı ve romantik bir dönem yaşayacağına, duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada İç Çamaşırı Görmek:
Rüyada iç çamaşırı görmek, sevgiliden alınacak güzel haberlere ve hayırlı işlere yorulur. Aynı zamanda, yeni atılımlar yapılacağına ve rüya sahibinin yeniliklere uygun hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada İç Çamaşırı Çıkarmak:
Rüyada iç çamaşırı çıkarmak, rüyayı gören kişinin, yanlış beslendiğine ve bu yüzden küçük bir rahatsızlık geçireceğine alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. kemalk46 dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 2. kizil dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Askı Görmek yazılarınız güzel

 3. bekir dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 4. SertaP dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 5. sinan dedi ki:

  Tsk Admin

 6. kaderim dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 7. DEMIR dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

BİR YORUM YAZ
site ekle