Rüyada Askere Gitmek Görmek

Rüyada Askere Gitmek Görmek:
Rüyada askere gitmek, rüya sahibinin hayatının yolunda gideceğine ve başarılı olacağına işaret eder. Rüya sahibi düzgün yaşantısı sayesinde mutluluğu yakalayacak, eline geçen fırsatları iyi değerlendirmesi sayesinde de büyük zaferler elde edecek demektir. Rüyada askere gittiğini gören rüya sahibi için, en kötü zamanında bile yaşama tutunmasını bilen, ne olursa olsun işini bırakmayan ve hayatına devam etmesini bilen kişi olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin yaşam felsefesi, hayatta her güçlüğün istendiği sürece aşılabileceği ve ölümden başka her şeye mutlaka bir çözüm bulabileceğidir. Rüya sahibi bu felsefeye bağlı olarak yaşar demektir.

Rüyada Tekrar Askere Gitmek:
Rüyada askerliğini yaptığı halde yeniden askere gittiğini gören kişi iş hayatında çifte mutluluk yaşayacak demektir. Yani rüya sahibi bir taşla iki kuş vuracak, ziyaret amaçlı gittiği ve aklında dahi olmadığı halde hem de karlı bir ticaret yaparak hem ziyaret hem ticaret yapmış olacak diye tabir edilir.

Rüyada Asker Olmak:
Sıkıntılı ve fırtınalı günlere katlanarak elindekilerin bir kısmını bile olsa kurtarabilmek şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi, yaşayacağı kayıplara rağmen, kendisini daha bir süre idare edecek kadar varlığını kurtarabilecek demektir.

Rüyada Gazi Görmek:
Rüya sahibinin inandığı şeylere bağlı kalmasına ve bazı değerlere sadık olmasına tabir edilir. Bu rüya, kişinin bu değer yargılarını bazen atladığına yorumlanır.

Rüyada Şehit Görmek:
Rüya sahibinin hayattaki başarıları ve alacağı unvanları şeklinde yorumlanır. Rüyasında şehit olduğunu gören devlet makamlarında önemli bir koltuğun sahibi olacak ya da iş yerinde terfi ede ede en üst birime ulaşacak demektir.

Rüyada Bayrak Görmek:
Şan, şöhret ve başarı kazanmak anlamına gelir. Rüya sahibi işlerinde yükselerek adını dört bir cihana başarılar ile yazdıracak ve herkesin tanıdığı biri haline gelecek diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. oguzhan dedi ki:

    Çok güzel böyle devam. Admin

  2. Bostan dedi ki:

    Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle