Rüyada Askerde Görmek

Rüyada Askerde Görmek:
Rüyada askerde görmek, yakın zaman içinde çok sevilen bir kişi ile ilgili olarak mutluluk verici bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir sevinç duyulacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, ters giden olayların düzeleceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, bu iş sayesinde uzun bir yolculuğa çıkılacağına ve güzel günlerin görüleceğine delalet eder.

Rüyada Askerde Şehit Olduğunu Görmek:
İş hayatında çok hayırlı bir çalışma gerçekleştirileceğine, atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, maddi durumun düzeleceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, huzur ve mutluluğa erileceğine ve uzun süreden beri çözülmesi gereken sorunların kısa süre içinde çözüleceğine alamet eder.

Rüyada Askerde Teskere Almak:
Aile bireyleri arasındaki sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına ve evlat sahibi olunacağına yorumlanır.

Rüyada Askerde Olan Birini Görmek:
Uzun bir zamandan beri çekilen hasretliğin biteceğine, hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Askerde Nöbet Tutmak:
Hayır getirecek bir çalışma içerisinde bulunulacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine ve manevi olarak büyük bir gelişme gösterileceğine tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. hümeyra dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 2. recep dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 3. ADAM dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 4. ASUMAN dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 5. dcreina dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 6. Şebnem dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 7. Elif Demir dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 8. Ayla dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 9. Sevgi dedi ki:

  Yureginize saglik Orhan.

 10. AYDAN dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Orhan

 11. cemal dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle