Rüyada Asker Uğurlamak Görmek

Rüyada Asker Uğurlamak Görmek:
Rüyada asker uğurlamak, kişinin ailesine ve çevresine karşı son derece vicdanlı davrandığına, sorumluluklarını harfiyen yerine getirdiğine ve bu yüzden çok büyük hayır duaları aldığına işaret eder. Asker uğurlamak aynı zamanda dünyevi hayatındaki tüm beklentilerinin daha fazlasına sahip olacağını, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden, istediği gibi müreffeh bir hayata sahip olacağını delalet etmektedir. Son derece hayırlı bir rüya olduğu gibi İslami açıdan da kişinin dini vecibeleri gereği Hac yolculuğuna çıkacağını müjdeler diye işaret eder.

Rüyada Asker Yolcu Etmek:
Kişinin kendi hayatı ile ilgili çok önemli hayati bir karar alacağına ve bu konuda büyüklerinden de fikir alacağına yorumlanır. Asker yolcu eden kimsenin sorumlulukları çok fazla olduğundan manevi olarak yorgun hisseder. İslami olarak da kişinin dünya hayatında maddi konularda hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek:
Önemli bir devlet kademesinde görev alınacağına yorumlanan rüya, kişinin yüksek eğitim alacağına ve ülke içinde olduğu kadar uluslararası camiada da ismi bilinen, ünlü bir şahsiyet olacağına delalettir. Asker olduğunu görmek yapılacak uzun bir yolculuğa ve iyi paralar kazanmaya da işaret ettiği gibi, soylu bir aileden, kültürlü, iyi kalpli bir kimse ile evlilik yapılacağına da yorumlanır. Asker olduğunu gören kimse bir bayan ise, bu durumda eşi tarafından saygı görür ve her konuda desteklenir. Gençler için asker olduğunu görmek üniversite tahsili veya iyi bir işe girmek olarak da yorumlanır.

Rüyada Asker Uğurlamanın Psikolojik Yorumu:
Mevcut hayat düzeninin bozulmasından, sevdiklerinden ayrı ve uzak kalmaktan duyulan korkuyu ifade eden rüya, bazen de sevilen kimselerin gitmesinden duyulan endişeyi sembolize eder. Asker uğurladığını gören kimseler çocukluklarında baskı gören ve bu yüzden çevrelerinde otoriter ruhlu kişilerden uzak duran kimseleri de yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. ŞERİFE dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 2. jackpot_time dedi ki:

  Ellerinize sağlık güzel olmuş siteniz.İnşallah devamı gelir Admin

 3. niyazi dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 4. deryab_2015 dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 5. Zeliha dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 6. Ayşenur dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 7. Nur dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 8. refaba_2014 dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 9. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 10. arıza dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 11. kemalk46 dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Asker Uğurlamak Görmek yazılarınız güzel

 12. anay_1978_uzptt dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Asker Uğurlamak Görmek yazıları çok güzel..

 13. logologo dedi ki:

  Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

 14. KaderimNET dedi ki:

  Thanks Orhan.

 15. resat dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Orhan.

 16. ugur dedi ki:

  Beğendim. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle