Rüyada Asker Olmak Görmek

Rüyada Asker Olmak Görmek:
Rüyada asker olmak, meşakkatlere dayanma gücü göstermek anlamına gelir. Rüya sahibi için, yaşadığı her zorluğun üstesinden en az zararla çıkmayı bilen ve her güçlüğe rağmen yıkılmadan, hayata karşı dimdik durmasını beceren kişi tasviri yapılır. Rüyada askerlik yapmak, ciddi hastalıklarda, önemli can ve mal kayıplarında, iflas ettiğinde bile hayata kahretmeyen, her gün yeninden yaşamak için bir yol bulan kişidir. Yani rüya sahibi için, yaşadığı her büyük kötü olaydan sonra, kendini her defasında küllerinden yaratmayı başaran kimse olduğuna yorulur.

Rüyada Askere Gitmek:
İş hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibi, ileride çok zengin ve ünlü bir iş adamı olacak, ünü yurt dışına yayılacak ve ismi en başarılı iş adamları listesinin üst sıralarında yer alacaktır diye delalet edilir.

Rüyada Asker Olmak ve Savaşmak:
Rüya sahibinin hayatta her işinde başarılı olacağına, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, her istediğini takacağına ve her istediğine sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi çok kişinin istediği ama bulamadığı bir hayatın sahibi olacak diye tabir edilir.

Rüyada Silahlı Asker Olmak:
Sahici dostlara işaret eder. Bu kişiler, rüya sahibinin hep kötü zamanlarında kendisine destek olan ve yaptığı her işte arkasında olan, ailesi kadar yakın kimseler demektir.

Rüyada Hasta Asker Görmek:
Rüya sahibinin iyi niyetlerini öldürmeye çalışan bu nedenle sürekli kafasını karıştırmak için uğraşan kişiye işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin inandığı şeylerin yanlış olduğunu söyleyerek sürekli olarak kafasını bulandırmaya çalışmakta demektir.

Rüyada Savaş Meydanı Görmek:
Rüyada savaş meydanı görmek, rüya sahibinin bazı sorunlarla yüz yüze gelip, bir takım kimselerle ağız dalaşı ve münakaşa etmesi şeklinde tabir edilir. Karmaşa ve kavga olarak yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. okan dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 2. Tuba dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 3. serpil dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 4. Like dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 5. cemay dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 6. Guest dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 7. mavi_m dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

BİR YORUM YAZ
site ekle