Rüyada Asker Kıyafeti Giymek Görmek

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek Görmek:
Rüyada asker kıyafeti giymek, erkekler için bazı huzursuzlukların ve tartışmaların olmasına, işinizde size husumet duyan bir kimse ile kavga edeceğinize; kadınla için bazı menfaatlere, yeni arkadaşlıklar edinmeye ve dostluklar kurmaya işarettir. Bu rüya bazen de devlet işine, yeni bir başlangıç yapmaya, özellikle özel hayatta huzura, toplumsal emniyete ve korkulandan emin olmaya da alamet edilir.

Rüyada Savaşan Askerler Görmek:
Rüyasında birbirleri ile savaşan askerler gören kişi hayatında birtakım sorunlar yaşar. Bu rüya toplum içinde çıkacak huzursuzlukların ve anlaşmazlıkların bir habercisidir. Halk içinde meydana gelecek tatsız olaylara, fitneci bir kabilenin toplum içinde fesat çıkarmasına, iyilikten sonra kötülüğe, hidayetten sonra sapıklığa da delalet edilir.

Rüyada Asker Görmek:
Rüyada görülen asker genellikle kuvvetli ve kudretli bir adamdır. Bu rüya, özellikle gayri Müslimlerle mücadele eden kavimler için zafere, düşmanı mağlup etmeye; bazı alimlere göre o sene yağacak yağmura, hava şartlarına, korktuğundan emin olmaya ve emniyete delalet eder.

Rüyada Bir Asker Grubu Görmek:
Rüyada görülen asker grubu veya ordu o ülkenin emniyetine işarettir. Bu nedenle askerin öldüğünü görmek, ulusal güvenliğin tehlikeye düşmesine, güçlü ve kuvvetli askerlerle karşılaşmak her anlamda ülkenin güvenli ve emniyetli bir şekilde olmasına, bitkin askerler görmek ordu içinde çıkacak olan anlaşmazlıklara, hasta askerle o halkın askerlerinin fesat ve nifak içinde bulunmasına işaret eder.

Rüyada Bir Şehre Askerlerin Girdiğini Görmek:
Rüyasında bulunduğu şehre askerlerin girdiğini görmek, o senin yağmurla ve bereketle geçeceğinin işaretidir. Bu rüya bazen de, o ülkenin sahip olduğu askeri kuvvetlere; rüyada düşman askerinin girmesi savaş haline veya düşman askerlerinin ülkeye girmesine; şehri askerlerin bastığını görmek ise günahkar bir kavime ve bu kavimin başına gelecek musibetlere tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. turker dedi ki:

  Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

 2. AYDAN dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 3. avi35 dedi ki:

  Tsk Admin

 4. Anonim dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 5. nacopa dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 6. sevdam dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 7. alps007 dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 8. mehmet_demir_k8 dedi ki:

  Rüyada Asker Kıyafeti Giymek Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 9. ugur dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 10. ece dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

 11. richh dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Asker Kıyafeti Giymek Görmek yazıları çok güzel..

BİR YORUM YAZ
site ekle