Rüyada Aşk Aşık Görmek

Rüyada Aşk Aşık Görmek:
Rüyada aşk görmek üzüntüye, kedere ve mutsuzluğa işaret eder. Fakat bu tabirde de aşkın nasıl görüldüğü önemlidir. Aşık olduğunuz kişiyi görmek, size aşık olan kişiyi görmek, birbirine aşık insanlar görmek gibi çoğaltılabilir. Rüyada sevgilisini başka bir kişi ile gören kişi, erkek ise sevdiğiniz kadının size çok sadık olduğuna delalet eder. Rüyada sevgilisini başka bir kişi ile gören kişi, kadın ise dikkat etmeniz gerektiğine, sevgilinizin gözünün dışarılara kayabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada Aşık Olmak:
Rüyasında aşık olduğunu gören kişiyi gerçek hayatında üzüntü, keder, mutsuzluk ve huzursuzluk gibi şeyler beklemektedir. Rüyasında aşık olup ölen kişi, gerçek hayatta sevdiğine kavuşamayacak şeklinde yorumlanır. Rüyasında aşık olup öldükten sonra tekrar dirildiğini gören kişi, gerçek hayatta sevdiğine kavuşacaktır demektir.
Rüyanızda bir kişi size seni seviyorum diyorsa gerçek hayatınızda o kişinin size büyük acılar çektirebileceğine işaret eder. Rüyada bir şeye karşı aşırı sevgi göstermek, kişinin dini olarak tam olmadığına yakın zamanda gaflete düşebileceğine işaret eder.

Rüyada Aşk Mektubu Almak:
Rüyada aşk mektubu almak, rüyada aşk mesajı almak, aşk mektubunu görmek ve okumak aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyasında bunlardan herhangi birini gören insan yakın zamanda sevinçli, güzel, mutluluk ve huzur veren bir haber alabilir. Rüyanızda aşk mektubu yazmak da bir arkadaşınıza ya da bir dostunuza yakın zamanda büyük bir iyiliğinizin dokunacağına, onu çok mutlu edebilecek bir eylemde bulunacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada Aşk İlanı Görmek:
Rüyada aşk ilan ettiğini gören kimsenin yakın zamanlarda karşılaşacağı bir sıkıntı olup hayattan bunalacağına ve çevresinde hiç kimseyi görmek istemeden, yalnız kalmak isteyebileceğine delalet eder. Rüyada birisine ilan-ı aşk edildiğini görmek, bir dostunuz ya da bir arkadaşınız tarafından sizi mutlu edecek bir haber geleceğine ya da bu kişinin güzel bir eylemde bulunup sizi çok mutlu edeceğine alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. pol dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 2. Aliş dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 3. kaderim dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 4. yilmazcan31 dedi ki:

  Rüyada Aşk Aşık Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 5. Grup AOY dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 6. Berivan dedi ki:

  Thanks Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle