Rüyada Asılmak Görmek

Rüyada Asılmak Görmek:
Rüyada asılmak, birkaç şekilde birden tabir edilebilmektedir. Örneğin; işinde iyi olmak isteyen kişilerin kendi alanlarında uzmanlaşacağına ve istedikleri başarıyı yakalayacağına alamet ederken hapis olanın özgürlüğüne kavuşacağına ya da kıt kanaat geçinen birinin zor durumda kalacağına ve emeklerinin takdir görmeyeceğine rivayet edilir. Rüyada asılmak aynı zamanda insanlar arasındaki dayanışma sayesinde kişilerin iyilik bulmasına yorumlanır.

Rüyada Asıldığını Görmek:
Rüyada asıldığını görmek, rüya sahibinin hedeflerini gerçekleştirmek için büyük fırsatlarla karşılaşacağına, şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, başarıları ile konuşulacağına ve arkasından kendisi ile gururlanacak ve övgü dolu sözler edecek kimselerin çok olacağına delalet eder.

Rüyada Asılan Birini Görmek:
Rüyada asılan birini görmek, rüyayı gören kişinin dünya yaşamı üzerinde kazancının çok yüksek olacağı, makamının da sarsılmaz kadar sağlam ve garanti altında bulunacağı anlamına gelir. Kişinin kariyerinin en üst noktasına gelmeyi başaracağı ve herkesi kendine hayran bırakacağı şeklinde delalet edilir.

Rüyada İdam Edilmek Görmek:
Bir kişi rüyasında kendisinin idam edildiğini görürse o kişi iyi niyetlerinin bedelini üzülerek ve pişman olarak ödeyecek demektir. Rüya sahibinin kendisini feda ettiği ve sıkıntıdan kurtulması için kaba tabirle kendini paraladığı bazı kişiler nedeni ile başının çok ağrıyacağı, huzurunun ve rahatının da kaçacağı olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ceza Almak Görmek:
Rüyada ceza almak ya da cezaya çarptırılmak mutluluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatında hayırlara vesile olacak bazı gelişmeler yaşanacağına kişinin beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin hep rast gideceğine ve problemlerinin kolayca çözüleceğine alamet edilir.

Rüyada Dar Ağacı Görmek:
Rüyada dar ağacı görmek, ne yazık ki hiç de iyi anlamlara gelmez ve rüyayı gören kişinin musibetlerle karşılaşacağına, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. ÇAKIR dedi ki:

  Harika A

 2. vaga_26 dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 3. ASUMAN dedi ki:

  Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

 4. Mahmud dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 5. DEMIR dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 6. Anonim dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 7. Mustafa dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 8. kardelen dedi ki:

  cok güzel bir site A kategorisi hemde

 9. Bostan dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 10. mami dedi ki:

  Rüyada Asılmak Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 11. Servet dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 12. BirDOST dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 13. mev64 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle