Rüyada Aşık Olduğunu Görmek

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek:
Rüyada aşık olduğunu görmek, kişinin yaşayacağı bir muhtaçlık haline veya güçsüz durumda olmaya, yardıma ihtiyaç duymaya işarettir. Rüyada genç ve güzel birine aşık olan kişinin eğer bekarsa iyi bir kısmeti çıkar ve evlenir. Rüyasında evli bir insana aşık olan büyük bir hata yapar veya günah işler. Bu rüya aynı zamanda karakter olarak zayıflığa ve kişiliğin bozuk olmasına da delalettir. Rüyada aşık olduğu kişiden karşılık gören dünya mutluluğuna ve huzuruna erişir. Rüyasında karşılıksız bir aşka tutulmak, gönül ilişkinizde mutsuz olmaya, çekeceğiniz ağır bir travmaya ve sıkıntıya tabir edilir.

Rüyada Birinin Size Aşık Olması:
Rüyanızda birinin size aşık olduğunu görmeniz, dünyada kıymetinizin, şan ve şerefinizin yüksek olmasına, menfaat elde etmenize ve sıkıntılardan kurtulmanıza işarettir. Böyle bir rüya gören kişi dünyevi mutluluğa ulaşır. Rüyada size aşık olan kimse bu aşkını söylerse, kısa sürede çok iyi bir fırsatın önünüze çıkmasına ve bazı tercihlerde bulunmak zorunda kalacağınıza; eğer söylemezse büyük bir fırsatı tepeceğinize delalet eder. Rüyada aşık olduğunuz kişinin de size aşık olduğunu öğrenmeniz, müjdeli bir haber alacağına veya çok mutlu olacağınız bir olay yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Aşk Mektubu Görmek:
Rüyada aşk mektubu yazan kimse çok mutlu olacağı bir olay yaşar. Rüyasında aşk mektubu alan kişi, hiç beklemediği bir yerden çok sevinçli bir haber alır. Aşk mektubu dünyevi zevklere, sevinç ve mutluluklara yorumlanmaktadır. Rüyada aşk mektubu görmek aynı zamanda dünyada gönül ilişkisi kurmaya, aşık olmaya veya kadın erkek ilişkilerinde de tabir edilir.

Rüyada Aşık Olduğunu Görmenin Psikolojik Tabiri:
Rüyasında aşık olan kişi gerçek hayatında sevgiye ihtiyaç duyan, evlenmek isteyen veya hayatında kendisini kollayacak ve koruyacak bir kişiyi bekleyen birisidir. Bu rüya iç dünyanızdaki sevgi arayışınızı, sevilme arzunuzu ortaya koymakla açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Dilek dedi ki:

  Rüyada Aşık Olduğunu Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 2. erdinc dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 3. kantan_ali_961 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 4. hikmet_tirkanko_197 dedi ki:

  O kadar güzel ki Orhan

 5. Sema dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle