Rüyada Aşık Görmek

Rüyada Aşık Görmek:
Rüyada aşık görmek, kişinin romantik ve duygusal yapısı nedeni ile her güzelliğe ilgi duyduğunu, bu durumun özel hayatında zaman zaman sıkıntılara ve kıskançlıklara neden olduğunu işaret eder. Aşık görmek, hayatın gerçeklerine yüz çevrilip daha çok hayal aleminde yaşanıldığı için, istenilen başarıya ulaşılamadığına, kişinin daha mantıklı yaklaşımlarda bulunarak, akılcı çözümler geliştirmesi gerektiğine de uyarıda bulunur. Evli kimseler için kişinin eşine duyduğu ilginin azaldığına, evin içinde soğuk rüzgarlar estiğine de delalet eder.

Rüyada Aşık Olmak:
Uzun zamandır hayali kurulan bir mutluluğa erişmek ve gönül dünyasını zenginleştirecek, akıllı, güvenilir, hoş sohbet bir insanla görüşmek anlamına gelir. İkili ilişkilerde yalnız kişiler için güzel bir aşkın da kapıda olduğuna ve bekarlar için de evlenebilecekleri bir kısmetle karşılaşacakları şeklinde tabir edilir. Aşık olduğunu gören kişi çok heyecan duyacağı bir işin içine girer ve yeni arkadaş çevresi edinir. Maceralarla dolu geçecek bir ömre de işaret eden rüya, kişinin her güzel şeye ilgi duyması nedeni ile konsantrasyonunu kaybedip sıkıntılı durumlar yaşayacağı anlamına da tabir edilebiilir.

Rüyada Aşık Biriyle Tanışmak:
Rüyasında gerçek hayatta tanıdığı birine aşık olduğunu ve onunla tanıştığını gören kişi gerçek hayatında da o kimse ile bir araya gelip önemli bir konuda görüşür. Bekar kişiler için karşılarına çıkacak pek çok kısmete ve herkes tarafından beğenilmelerine delalettir. Duygusal kararlar almaya ve olaylara gerçekçi yanlarından bakılamadığına da delalet eder.

Rüyada Aşık Görmenin Psikolojik Yorumu:
Aşırı heyecanlı ve coşkulu bir ruh hali içinde olunduğuna, kişinin karşı cinse karşı duyduğu hisleri açamayıp, düşüncelerini yalnızca kendi içinde yaşadığına, yalnız bir hayata sahip olunduğuna işarettir. Psikolojik olarak duygusal yanını gerçek hayatında ortaya çıkaramayan ve insanlara soğuk davranan bir kimse olarak görüldüğüne de açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. paradise dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 2. Zeren dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 3. brhn67 dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 4. sevap dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle