Rüyada Aşı Olmak Görmek

Rüyada Aşı Olmak Görmek:
Rüyada aşı olmak, hayatın güzelleşeceği anlamına gelir. Sıkıntının, derdin ve üzüntünün uzaklaşması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin zorluk ve zahmet çekmekten bükülen belinin doğrulacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına tabir edilir. Bazen şifa ve mutluluk olarak değerlendirilirken bazen de güvenliğin tehdit altında olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya genel anlamıyla hayırlı, güzel ve iyi olana delalet eder. Bazen de şifa bulmaya delalet edilir.

Rüyada Aşı Olmak Görmek:
Rüyada aşı olduğunu gören kişi, hayırlı haberler alır, güzel sözler işitir. Rüya sahibinin hayatında büyük, köklü ve olumlu değişiklikler olacak, kısmetleri arka arkaya gelecek, terslikler ve sorunlar da çözüme kavuşacak diye tabir edilir.

Rüyada İğne Yapıldığını Görmek:
Rüyada iğne yapıldığını görmek, şans anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin hayırlı kimselerle tanışacağına ve onlar sayesinde işlerinin hallolacağına yorulur. Rüyayı gören kişi, bu kimseler sayesinde rızık ve kazanç elde edecek ve eli bolluğa kavuşacak demektir.

Rüyada Aşı Yapmak Görmek:
Rüyada aşı yapmak, temiz niyetlere, güzel ve iyi duygulara ve bu niyetlerle hareket etmeye tabir edilir. Rüya sahibi içinden gelerek, canı gönülden bir yardım işi yapacak, hem Allah katında sevap kazanacak hem de manevi duyguları güçlenecektir diye tabir edilir.

Rüyada İğne Görmek:
Rüyada iğne görmek, mutluluk verici haberlere ve olumlu gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destek göreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına delalet eder.

Rüyada Hemşire Görmek:
Rüyada hemşire görmek, herkesin dertlerini dinleyen, sıcak kanlı, elinden geldiğince çevresindekilere faydalı olmaya çalışan bir kişinin varlığı üzerinden tabir edilir. Rüya sahibinin böyle bir kişiden öğüt dinleyeceğine ve kendi rızası ile akıl alacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. rose dedi ki:

    çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

  2. orhn88 dedi ki:

    cok güzel Rüyada Aşı Olmak Görmek

BİR YORUM YAZ
site ekle