Rüyada Aşı Görmek

Rüyada Aşı Görmek:
Rüyada aşı görmek, kişiyi koruyan bir kimsenin varlığına alamettir. Rüya sahibinin haberi olmadan arkasında duran, onun her yaptığını izleyen ve gerekli yerlerde devreye girip kişiyi kötülüklerden ya da kötü niyetli insanlardan koruyan bir aile büyüğüne veya ebeveyne işarettir. İş konusunda önlemler almak suretiyle kötü gidişata dur diyecek olan rüya sahibinin her zaman bilimin ışığında hareket edeceğine ve zorlanan kimselerin de nihayet hayatın güzel yanlarının tadını çıkarabilecekleri fırsatlar bulacaklarına ve uzun zaman sonra rahat bir nefes alarak yüzlerinin güleceğine delalet edilir.

Rüyada Aşı Olmak:
Her türlü dertten ve kederden kurtulmak manasına gelir. Hayat şartlarından bunalan ve bir türlü rahat nefes alamayan rüya sahibinin sonunda işlerin de hafiflemesi ve borçların ödenmesi sayesinde yüzünün güleceğine, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına alamet eder. Yaşanılan sorunların konuşarak halledilme yoluna gidileceğine ve rüya sahibinin her fırsatta hesaplarını kontrol ederek gelir dengesini sağlayacağına, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Aşı Yapmak:
Tanıdık birine aşı yaptığını görenler o kimseye gerçek hayatta kol kanat gerer ve arka çıkarlar. Temiz kalpli ve iyiliksever biri olan rüya sahibinin severek bir yardımda bulunacağına ve sorumluluk almaktan korkmadan hareket edeceğine tabir edilir. Ailesine düşkün ve her zaman onları savunan bir eş sahibi olunacağına, evliler için de eşlerini her şeyin üstünde tutacaklarına tabir edilir.

Rüyada Aşı Görmenin Psikolojik Yorumu:
Hastalıklara karşı büyük korku duyulduğunu ve kişinin hastalık riski nedeni ile neredeyse tüm hayatını evinde ve en güvenli bulduğu yerlerde geçirdiğini işaret eder. Başkalarından veya dış mekanlardan hastalık kapmaktan korkan rüya sahibinin aşırı korunaklı yaşamına ve sürekli endişeli bir tavır içinde olmasından dolayı çevresini de tedirgin edici davranışlarda bulunduğuna alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. sebahat dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Aşı Görmek..

 2. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 3. halil dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 4. polyana dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

BİR YORUM YAZ
site ekle