Rüyada Asfalt Görmek

Rüyada Asfalt Görmek:
Rüyada asfalt görmek, güzel ve hayırlı rüyalar arasında kabul edilir. Rüyayı gören kişinin, çok çalışkan ve hırslı olduğuna, bu meziyetleri sayesinde gelecekte kendisi için çok hayırlı işler yapacağına ve zenginliğe kavuşacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bahtının ve önünün açık, hayallerine, isteklerine ve hedeflerine giden yolların da temiz olduğu anlamına gelir. Bu rüya, kişinin hayatta her alanda muvaffak olacağına işaret eder.

Rüyada Asfalt Yol Görmek:
Rüyada asfalt yol görmek, rüya sahibinin hayatının yolunda, işinin gücünün de rast gideceğine işaret eder. Kişi, hiçbir işini yarım bırakmayan, aldığı sorumluluğu yerine getirme sağ duyusuna sahip olan böylece hayatında hiçbir zaman hayal kırıklığı yaşamayacak kimse olarak delalet edilir.

Rüyada Asfalt Yolda Yürümek:
Rüyada asfalt yolda yürümek, rüyayı gören kişinin düzenli ve disiplinli bir hayatı olacağına ve iş hayatındaki düzenini oturtmayı başaracağına işaret eder. Kişi, özenli ve fedakar çalışması sayesinde gelecekte mesleğinde çok ilerleyecek diye tabir edilir.

Rüyada Asfalt Döküldüğünü Görmek:
Rüyada asfalt döküldüğünü görmek, kişinin aslında hayallerine kavuşma gücüne, inancına ve kudretine sahip olduğuna fakat henüz kendindeki cevheri keşfetmediğine, birinin kendisine yardımcı olması ve yol göstermesi durumunda başarıda sınır tanımayacağına işaret edilir.

Rüyada Asfalt Zifti Görmek:
Rüyada asfalt zifti görmek, bolluk, bereket, mutluluk ve başarı anlamına gelir. Rüya sahibinin emeklerinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, alın terinin karşılığını alacağına ve kazancını arttırarak, geçimini çok daha rahat sağlayacağına delalet eder. Böylelikle hayat daha bir kolay ve güzel hale gelecektir diye tabir edilir.

Rüyada Yola Asfalt Dökülmesi:
Rüyada yola asfalt dökülmesi, rüyayı gören kişinin, yatırımlarının amacına ulaşacağına, hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. agopsivazliyan_20 dedi ki:

    Thanks Admin.

  2. Mahmud dedi ki:

    Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

  3. mehtap dedi ki:

    Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

BİR YORUM YAZ
site ekle