Rüyada Aşermek Görmek

Rüyada Aşermek Görmek:
Rüyada aşermek, rüyayı gören kişinin kendisi için çok büyük sürpriz olacak gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sevinç içinde olacağına, mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine tabir edilir. Şans, kısmet, uğur, iyilik, güzellik ve hayır olarak delalet edilir.

Rüyada Hamile Olup Aşermek:
Rüya sahibinin ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, bu yönde aşama kaydedeceğine ve yeni yollara ulaşacağı fırsatlara sahip olacağına, bu durumun da kendisini her geçen gün hayallerine bir adım daha yaklaşmasına vesile olacağına işaret eder.

Rüyada Karpuz Aşermek:
Rüyayı gören kişinin hem gönül hoşluğu hem de ağız tadı içinde olacağına, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, bu sayede kariyerinin de zirvesine yükseleceğine riavet edilir.

Rüyada Erik Aşermek:
Rüyada erik aşermek iki şekilde açıklanır. Rüyayı gören kişinin uykusunda ekşi erik aşermesi şer olarak kabul edilir ve aksiliğe, başarısızlığa, mutsuzluğa ve musibete alamet ettiği ile yorumlanır. Rüya sahibinin uykusunda tatlı eriğe aşerdiğini görmesi de hayır olarak görülür ve müjde olduğu yönünde delalet edilir.

Rüyada Tatlı Aşermek:
Rüya sahibinin kazancını büyük bir zevkle, huzurla ve ağız tadı içinde yiyeceğine, yaşamdan istediklerini alacağına, böylece hayatından memnun olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin rahatlığa, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına ve iyi şartlarda yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kiraz Aşermek:
Rüyayı gören kişinin işlerinin kolaylaşacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, yolundaki engellerin kalkacağına, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. kalpazan dedi ki:

    Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

  2. mehmet dedi ki:

    cok güzel Rüyada Aşermek Görmek

  3. zebani dedi ki:

    çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

BİR YORUM YAZ
site ekle