Rüyada Aşçı Görmek

Rüyada Aşçı Görmek:
Rüyada aşçı görmek, rüyayı gören kişinin, iş konusunda uzun zamandır yaşanan sorunlarının ve sıkıntılarının çözüme ulaşacağına, yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine tabir edilir. Aynı zamanda, bir tanıdık vasıtası ile girişilen bir işte çok büyük sıkıntılara girileceğine işaret edilir.

Rüyada Aşçıyı Yemek Pişirirken Görmek:
Rüyada aşçıyı yemek pişirirken görmek, bazen hayırlı olur. Bekârlar için hayırlı bir kısmetin bulunup en kısa sürede evlenileceğine ve çoluk çocuğa karışılacağına işaret edilir. Hasta insanlar için ise çok iyi olarak yorumlanmaz. Genel olarak hasta kişinin, yapılan tedaviyi vücudunun kaldırmamasından ötürü hayata veda edeceğine delalet eder.

Rüyada Aşçı Önlüğü Görmek:
Rüyada aşçı önlüğü görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük miktarda helal para kazanacağına ve bol rızk sahibi olacağına işaret edilir.

Rüyada Lokanta Aşçısı Görmek:
Rüyada lokanta aşçısı görmek, rüya sahibinin, hem kendisi hem de ülkesi için çok hayırlı ve çok fayda getirecek ve içinde bulunulan sıkıntıların bitmesini sağlayacak işlere gireceğine delalet edilir.

Rüyada Aşçıbaşı Görmek:
Rüyada aşçıbaşı görmek, yapılan işlerden ve çalışmalardan çok büyük paralar kazanılacağına ve her daim refah ve genişlik içinde bir yaşam sürülüp huzurlu ve mutlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Seyyar Aşçı Görmek:
Rüyada seyyar aşçı görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı çalışmalar ve değişikliklerden ötürü ve içinde bulunan ve çok sıkıntı veren durumlardan ve olaylardan kurtulup yeni bir hayata başlamak için başka bir şehre taşınacağına ifade edilir.

Rüyada Aşçı ile Kavga Etmek:
Rüyada aşçı ile kavga etmek, sosyal hayatta yaşanacak bir soruna delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Edibe dedi ki:

    Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

  2. refaba_2014 dedi ki:

    cok güzel Rüyada Aşçı Görmek

BİR YORUM YAZ
site ekle