Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada Asansörde Kalmak:
Rüyada asansörde kalmak, rüya sahibinin ayağını kaydırmaya çalışan, başarılarını engellemek için arkasından kuyusunu kazan, onu kötüleyen, ona zarar vermeye çalışan ve bunun yollarını yapmak için gece gündüz hiç üşenmeden çabalayan bazı kimselerin olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin hızlı bir şekilde ilerlemesinin ve gelişmesinin çevresindeki kimseler tarafından hazmedilmediği ve istenmediği olarak yorumlanır.

Rüyada Asansörde Kaldığını Görmek:
Bu rüya da asansörde kalmakla aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin başarısızlığının sorumluluğunun çevresindekilere ait olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendi hataları nedeniyle değil çevresindekilerin huysuzluğu ve işgüzarlığı nedeni ile mutsuz ve başarısız olacağına tabir edilir.

Rüyada Asansörde Kalmak ve Kurtulmak:
Rüya sahibinin ilk önce sıkıntıya, zahmete ve karamsarlığa düşeceğine sonra da inancı ve mücadelesi sayesinde bu durumu atlatmayı başaracağına rivayet edilir. Zorluktan sonra rahatlamaya, ağlamaktan sonra gülmeye yorumlanır.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak:
Düş kırıklığı yaşamaya, sıkıntı almaya, düşmanların gazabına uğramaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kendisine dost olduklarını sandığı kimseler nedeni ile hem maddi hem de manevi zarara uğrayacağına, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine delalet eder.

Rüyada Asansörde Sıkışmak:
Rüyayı gören kişinin zor günler geçireceğine, geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına ve çevresindeki art niyetli kişilerin kendisini en zayıf anında yakalayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin rahatının ve huzurunun kaçacağına yorumlanır.

Rüyada Asansörde İnip Çıkmak:
Bir kişinin rüyasında asansör içinde bir inip bir çıktığını görmesi onun ne başarısının ne de başarısızlığının kalıcı olmayacağına alamet eder. Kişi bazen çok mutlu olacak ve huzur içinde yaşayacak bazen de çok kötü, mutsuz, hasta ve huzursuz olup, zor günler geçirecek diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. sebnem dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 2. necla dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 3. efe dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 4. Dilek dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 5. selenay dedi ki:

  sağolun Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle