Rüyada Asa Görmek

Rüyada Asa Görmek:
Rüyada asa görmek, toplumda iyi bir yer edinmiş, saygı değer, sohbeti ve konuşması hoş, yaptıkları takdir gören, kültürü ve tahsili ile insanları etkilemeyi başaran bir kimsenin varlığına işaret eder. Asa bazen rüya sahibinin kolay rızka ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulurken bazen de tam tersi şekilde tabir edilir ve yokluğa düşmeye delalet eder.

Rüyada Asa Kullanmak:
Rüyada asa kullanmak, rüyayı gören kişinin her anlamda rahatlık bulacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan özgüveninin yerine geleceğine, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Asa Tutmak:
Rüyada asa tutmak da asa kullandığını görmek kadar hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin çözümsüz dertlerinin son bulacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına ve her şeyin yoluna gireceğine delalet edilir.

Rüyada Elinde Asa Görmek:
Bir kişinin rüyasında elinde asa görmesi, kendisi için bir umut kapısı açılacağına, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına gönülden inanarak bu doğrultuda hareket edip, azimle ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Değnek Görmek:
Rüyada değnek görmek, zengin olan ama bir o kadar da alçak gönüllü kalmayı başaran bir kimsenin varlığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin elindekini paylaşmayı bilecek kadar, iyi kalpli olduğuna ve malını da parasını da hayırlı işlere kullandığına delalet eder.

Rüyada Değnek Almak:
Rüyada değnek aldığını gören kişinin çıkmaza girmiş işlerinde ve düğüm olmuş sorunlarını çözme konusunda karşısına kendisine yardımcı olacak bir kişinin çıkacağına ve bu kişi sayesinde yavaş yavaş her şeyin yoluna girmeye başlayacağına işaret eder. Kadri yüce bir insandan destek görmek suretiyle kurtuluşa kavuşmaya delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. tuIin dedi ki:

  cok güzel Rüyada Asa Görmek

 2. hilal dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 3. deesert dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 4. KADERIMFM dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle