Rüyada Arsa Görmek

Rüyada Arsa Görmek:
Rüyada arsa görmek, hayırlı ve iyi anlamlara gelmez bilakis, kötülük, kaza, bela ve musibetlere uğramaya işaret eder. Bu rüya, büyük bir uğursuzluk yaşanacağına ve gözyaşı akıtılacağına tabir edilir. Sıkıntılı ve kara günlerin gelmesi anlamına gelir. Diğer yandan da bazı rüya tabirlerine göre ahenk içinde olan şeylere işaret ettiği söylenir. Yani ilk yorumun tam tersi şekilde tabir edilir ve hoşluk anlamına geldiği söylenir. Anlaşmaya ve geçime delalet eder.

Rüyada Arsa Almak:
Rüya sahibinin gözyaşlarını kullanarak ya da şantaj yaparak bir işten kar elde etmesine veya bu şekilde bir işini halletmesine tabir edilir. Aynı zamanda platonik aşk yaşamak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Arsa Satmak:
Rüyasında arsa sattığını gören kişi, bir işte ya da iddiasında galip gelecek, karşı taraftakilerin tezlerini çürütecek ve onlara kaba bir tabirle tükürdüklerini yalatacak demektir. Kişi, laftan anlamayan, dediğim dedik insanları susturmayı başaracaktır diye tabir edilir.

Rüyada Arsa Ölçmek:
Rüya sahibinin karşısına çok düzgün, hem gönlü hem de kendi güzel olan bir kimsenin çıkacağına işaret eder. Bu kişi, bir yemek davetinde, arkadaş hatta iş toplantısında karşılaşılacak olan biri olarak tabir edilir.

Rüyada Büyük Arsa Görmek:
Rüyada büyük arsa görmek, rüya sahibinin yaşam kolaylığına işaret eder. Geçim sıkıntısı olmadan, bol kazanç elde edip, mal sahibi olup, geniş geniş yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibinin yaşam standartları pek çok kişiye göre çok yukarı da olacak ve hiçbir zaman darlığa düşmeyecek demektir diye tabir edilir.

Rüyada Yeşil Arazi Görmek:
Bu rüya çok hayırlıdır. Rüya sahibi için hayat yolunun uzun olmasına delalet eder. Kişi, sağlık ve mutluluk içinde geçecek bir hayata sahip olacak, dünya malından yana da hiçbir eksiği kalmayacaktır diye delalet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. mopus43 dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 2. Like dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 3. SELAHATTİN dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 4. Elif Demir dedi ki:

  Rüyada Arsa Görmek yazısı güzel tşkler Orhan

 5. Gamze dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle