Rüyada Arsa Almak

Rüyada Arsa Almak:
Rüyada arsa almak, rüya sahibinin elde edeceği başarılara, iş hayatında karlı çalışmalar yapmaya ve bunun sonucunda da mal elde etmeye yorumlanır. Böyle bir rüya gören kişi dünyevi zevkler peşinde koşarak maneviyatını ikinci plana iter. Bazı alimler için bu rüya kişinin mal mülk peşinde koşmasına, verilmeyen sadaka ve zekatlara da alamet edilir.

Rüyada Arsa Görmek:
Rüyada arsa gören kişi, kendisine bir ev alır. Özellikle uzun süredir ev almak isteyenler için bu riya dileklerine kavuşacaklarının işaretidir. Eğer rüyada görülen arsa, geniş ve ferahsa alınan ev de aynı şekilde olur. Eğer arsa kötü bir yerde ise ve küçükse edineceğiniz mülkün de aynı özelliklerde olacağının göstergesi olarak tabir edilir.

Rüyada Arsa Üzerine Ev Kurmak:
Böyle bir rüya kişinin edineceği dünyalığıdır. Dünya yaşamında birtakım mallar edineceğinize, para biriktirmeye, mülk peşinde koşup sabahtan akşama kadar çalışıp didinmeye, bazen de ahiret hayatına, yapacağınız sevaplar sonrasında dini anlamda derecenizin yükselmesine, dünyevi anlamda rahatlığa ve ferahlığa delalet eder.

Rüyada Arsayı Kazmak:
Rüyada arsa kazan kişi zorlu bir çalışmanın içerisine girer. Bu rüyayı görmek, dünyada meşakkatle bir takım menfaatler elde edeceğinizin, sıkıntı çektikten sonra ulaşacağınız kolaylık ve hayrın, zorlu bir işte çalışacağınızın veya yorucu bir döneme girdiğinizin habercisi olarak değerlendirilir.

Rüyada Arsa Satın Almak:
Rüyasında arsa satın alan kimse dünya hayatında bir takım menfaatler elde eder. Bu rüya genellikle dünyevi zenginliğe, servet kazanmaya, menfaat elde etmeye, birtakım güzel işlere, özellikle maddi sıkıntı çekenler için ferahlığa, zorluktan sonra kolaylığa delalet eder.

Rüyada Arsa Satmak:
Rüyada arsasını satan kişinin elinden bir miktar para ve mal çıkar. Bu rüya kişinin özellikle iş yaşamında çekeceği zorluklara veya herhangi bir konuda zarar etmesine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. muhittin_1967_dajsv dedi ki:

  Rüyada Arsa Almak yazısı güzel tşkler Admin

 2. ece dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 3. erman amasya dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 4. dilek2801 dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 5. Nazife dedi ki:

  cok güzel Rüyada Arsa Almak

 6. Iale dedi ki:

  Thanks Admin.

 7. KaderimNET dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle