Rüyada Arpa Görmek

Rüyada Arpa Görmek:
Rüyada arpa görmek, helal olan kazanca işaret eder. Rüya sahibinin emeğinin karşılığında tatmin edici kazancı olacak ve bu kazanç helal olduğu için kişiye her zaman bereket getirecek demektir. Rüya sahibinin işinin her zaman yolunda gideceği, henüz bir işi son bulmadan, diğerinin geleceği ve bu durumun ömür boyu süreceği tabir edilir. Yani denilebilir ki rüya sahibi işinden yana çok kısmetli ve bereketli demektir.

Rüyada Arpa Ekmek:
Rüyada arpa ektiğini görmek, ümitlerinin boşa olmadığına, hiçbir emeğin de karşılıksız kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibi, çok çalışmasının ve sabretmeyi bilmesinin karşılığını mutlaka alacak diye tabir edilir.

Rüyada Arpa Tarlası Görmek:
Büyük kısmettir. Rüya sahibinin şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına, işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına işaret eder. Kısmetin artması, rızkında aynı oranda çoğalmasına delalet edilir.

Rüyada Arpa Yemek:
Rüyada arpa yemek, var olanı tüketmeye işaret eder. Rüya sahibi işsiz ya da parasız kaldığı bir dönemde, yarınları için biriktirdiğini bitirecek ve gelecek için yine elinde ve avucunda hiçbir şey kalmayacak demektir.

Rüyada Arpa Ambarı Görmek:
Rüya sahibinin eksikliğini hissettiği her şeyden fazlaca sahip olacağına ve bu defa da elindekileri nereye sığdıracağını, neye harcayacağını bilemez olacağına tabi edilir. Bu rüya, arzu edilenin de üzerinde yani hayal edilemeyecek bir varlığın habercisi olarak tabir edilir.

Rüyada Arpa Almak:
Rüyada arpa aldığını gören kişi, akıllıca hareket ederek yaptığı bir yatırım ya da birikim sayesinde fakirliğe düşüp, ele güne muhtaç olmaktan ve başkalarına el açmaktan kurtulacak demek diye tabir edilir.

Rüyada Arpa Yolmak:
Rüyasında arpa yolduğunu gören kişi, ekmeğini taştan çıkaracak kadar çalışkan ve azimli bir kişi olarak tasvir edilir. Kişi, inancı sayesinde her yerde ekmek bulacak demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. berkay dedi ki:

  Beğendim. Admin

 2. züleyha dedi ki:

  Çok çok güzel A

 3. sebnem dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 4. yagmur dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 5. hayal dedi ki:

  Rüyada Arpa Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 6. Zeliha dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 7. Aliş dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 8. Tuba dedi ki:

  Rüyada Arpa Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 9. yusuf_balel dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

 10. hande dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 11. İsimsiz dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 12. beytullah dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle