Rüyada Armut Yemek

Rüyada Armut Yemek:
Rüyada armut yemek, büyük kısmet ve şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin dünya mallarından ve nimetlerinden yana bolca nasipleneceği, bolluk ve bereket içinde yaşayacağı, hayatının kalan kısmında artık yokluk ve geçim derdi nedir bilmeyeceği, her geçen gün işlerinin, kazancının ve sahip olduklarının da artacağı anlamına gelir. Uzun, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve zengin bir hayatın habercisidir diye tabir edilir.

Rüyada Armut Yemek ve Toplamak:
Rüya sahibinin işlerinde verimin daha önce hiç olmadığından da fazla olacağı günlerin yaşanacağına ve tabir yerindeyse kişinin işlerinden yana altın çağını yaşayacağına işaret eder. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, akıllı ve karlı yatırımlar yapmaya, mal mülk edinmeye ve böylece aile içinde huzuru yakalamaya delalet eder.

Rüyada Armut Koparmak:
Helal yollardan ekmek kazanmaya, çalışarak, layığıyla, doğru şekilde variyet sahibi olmaya ve mücadeleden hiç vazgeçmemeye tabir edilir. Rüya sahibinin Allah’ın izniyle işinin gücünün rast gideceği, kesesinin ağırlaşacağı ve işin ehli kimse olarak başarıdan başarıya koşarak, tuttuğunu koparacağına delalet edilir.

Rüyada Sulu Armut Yediğini Görmek:
Rüyayı gören kişinin ticaretten yana deneyim sahibi olacağına, iş öğreneceğine ve büyük bir atılım gerçekleştirerek ticaret yaptığı sektördeki kimselerin önüne geçeceğine rivayet edilir. Rüya sahibi kafasına koyduğu her işte muvaffak olacak ve kendine olan özgüveni de her geçen gün artacak demek diye yorumlanır.

Rüyada Yeşil Armut Yediğini Görmek:
Rüya sahibinin ailesinin geçimin sağlarken haram, yasak ve günah olan lokmaya hiçbir zaman el uzatmayacağına, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Armut Yedirmek:
Bir kimse rüyasında başka birine armut yedirdiğini görürse eğer o kimseye maddi anlamda destek olacak ve ekmek sahibi olmasına vesile olacaktır diye tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. AhSen dedi ki:

  sağolun Admin

 2. ERDEM dedi ki:

  Çok çok güzel A

 3. GüzeL Mekan dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 4. Osman dedi ki:

  Yureginize saglik Orhan.

 5. sevap dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle