Rüyada Armut Toplamak

Rüyada Armut Toplamak:
Rüyada armut toplamak, kişinin özellikle maddi konularda küçük ama önemli bir yardım göreceği ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir. Toplanılan armut sayısı çoksa bu durumda alınacak yardım da büyük olur. Olgunlaşmış sarı armut toplayan kişi, maddi açıdan çok büyük bir gelire sahip olur ve refah içinde yaşar. Ham armut topladığını gören kişi ise, sağlığı ile ilgili sürekli sorun yaşar ve hayat kalitesi düşer. Ham armut toplamak aynı zamanda kişiye söylenecek çok büyük bir yalana da delalet etmektedir.

Rüyada Mevsimsiz Armut Yemek:
Mevsimi olmadığı halde rüyasında armut yediğini gören kişi, yasa dışı yollara başvurur ve haram kazanç elde eder. Rızkında düşüş olur ve aile birliği sarsılır. Zamansız armut yemek aynı zamanda yapılacak yanlış bir evliliğe ve yatırımlara da işaret eder. Para ve zaman kaybı kadar, gönül ilişkilerinde de aranılanı bulamamaya ve hayal kırıklığı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Armut Görmek:
İşsiz bir kimse rüyasında armut görürse işe girer. Sıkıntılı kişiler için ise gelecek önemli yardımları gösterir. Yaşlı bir kimse rüyasında armut görürse ecelinin yaklaştığına işarettir. Rüyada armut görmek nimet açısından kısmetlerin artacağına ve bol rızık sahibi olunacağına da yorumlanır. Kişi rüyasında avuç içinde birden fazla armut tutuyorsa gelecek büyük bir mirasa delalet olur.

Rüyada Armut Satmak:
Rüyasında armut sattığını gören kişi, tüm malını kaybedeceği ve parasız kalacağı bir döneme girer ve büyük yanlışlar yapar. Parasal açıdan yaşanacak zarar kadar ailesi içinde de pek çok gerginlik ve sıkıntı baş gösterir. Rüyada armut satmak genellikle elden mal çıkacağına ve çekilecek zorluklara delalet eder.

Rüyada Armut Yemek:
Mevsimsiz armut yediğini gören kişi ahlaken zayıf ve kişiyi kullanan bir kadınla ilişkiye girer. Bir kadın mevsimsiz armut yiyorsa kocasından boşanır. Hasta biri vefat eder ve iş sahibi olanlar da işinden çıkar. Mevsiminde armut yenildiğini görmek ise, kazancın artacağına, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine işaret olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Bilemezdimki dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 2. selam dedi ki:

  Tsk Admin

 3. akanborsaci dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 4. olgun dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 5. memet dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Armut Toplamak yazılarınız güzel

 6. DEMIR dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 7. ahmet_er_19 dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

 8. aşk dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle