Rüyada Armut Görmek

Rüyada Armut Görmek:
Rüyada armut görmek rızık, kazanç, mülkiyet demektir. Rüyasında armut gören kişi sevineceği ve çok mutlu olacağı güzel günler yaşayacak demektir. Sağlıklı bir kişi rüyasında armut görürse sağlığının hiç bozulmayacağına, hasta kişi için hastalığına ilaç bulmaya, evli bir kadın için evlat sahibi olmaya, bekâr kişiler için hayırlı kısmetler anlamına gelir. Armudu tam zamanında görmek kazancın artması anlamına gelirken, zamanın olmadığı halde armut görmek sıkıntılara, sorunlara ve sağlık problemlerine delalet eder. Bir başta tabire göre rüyada tam zamanında görülen armut fırsat, zamansız görülen armut ise gıybet anlamına gelir. Rüya sahibinin etrafındaki kıskanç kişilerin kendisi için gıybet ettiklerine işaret edilir.

Rüyada Armut Yemek:
Rüyada armut yemek iyi değildir, baş gösterecek olan sağlık sorunlarının bir işareti olmakla birlikte aynı zamanda fesat ve hile ile kazanılacak olan paraya ya da mala delalet eder. Rüyada olgun ve sulu armut yemek sağlık sorununa ya da helal olmayan rızka delalet eder.

Rüyada Armut Ağacı Görmek:
Rüyada armut ağacı görmek hayırlı evlatlara, mutlu ailelere ve hayırlı nikahlarla kurulacak olan yuvalara işaret eder. Fakat armut ağacı sağlık sorunları ile mücadele eden kişiler için iyi değildir bu kişinin hayatını kaybetmesi anlamına gelir. Rüyada armut ağacında bol miktarda armut görmek kişinin elde edeceği zaferlere delalet eder.

Rüyada Armut Toplamak:
Rüyada armut toplamak büyük bir mala işaret eder. Rüyasında armut topladığını gören ortak olan bir maldan büyük bir pay alacak diye tabir edilir.

Rüyada Armut Almak:
Rüyada armut aldığını gören kişi bir işini askıya almak zorunda kalacak demek diye yorumlanır.

Rüyada Armut Satın Almak:
Rüyada armut satın alan kişi bazı sorunlarla karşılaşacak ve bu sebeple de bir takım sıkıntılar çekecek diye tabir edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sokak KIZI dedi ki:

    Harika bir yazı Admin

  2. Tuba dedi ki:

    istek konu alıyormusunuz Admin.

BİR YORUM YAZ
site ekle