Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada Armut Ağacı Görmek:
Rüyada armut ağacı görmek, hayırdır. Aile hayatındaki rahata, iyiliğe ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin hakkıyla, emeği ve onuruyla ekmek parasını çıkarmasına delalet eder. Aynı zamanda şahsiyet ve kariyer sahibi olmak şeklinde değerlendirilir. Gönül işlerinden yana mutluluğu yakalamaya ve hayırlı kimselerle tanışmaya işaret eder. Rüyada armut ağacı görmek, rüya sahibi için ömrünün sonuna kadar mutlu olacağı, huzurlu ve sıcak bir yuva kurmasına, eşi ve çocukları ile mutluluk içinde yaşamasına işaret edilir.

Rüyada Armut Ağacında Armut Görmek:
Büyük bir kısmet yakalamak anlamına gelir. Rüya sahibinin arzuladığı ve gerçekleşmesi için büyük gayretler gösterdiği işlerinin olumlu şekilde sonuçlanmasına ve çektiği zahmetin karşılığını almasına delalet eder. Sevinç gözyaşları dökmek şeklinde delalet edilir.

Rüyada Armut Yemek Görmek:
Rüyada armut yemek, önemsiz bir sorun yaşanacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin canını sıkacak ama büyük bir baş ağrısına neden olmayacak kadar da gayri ciddi bir sıkıntının ortaya çıkacağına fakat büyümeden kontrol altına alınacağına diye tabir edilir.

Rüyada Armut Toplamak Görmek:
Rüyada armut topladığını gören kişi okul hayatı boyunca hep başarılı olacak demektir. Rüya sahibinin geleceği parlaktır ve ileride bir bilge olacak kadar kültürlü ve deneyimli olacak hatta çevresindeki kişileri de bilmedikleri konularda aydınlatacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Armut Almak Görmek:
Rüyada armut almak, plan ve programların istenildiği gibi işlemeyeceğine delalet eder. Rüya sahibi yaptığı projeleri uygulamaya geçiremeyecek ve işler istediği yönde ilerlemeyecek bu nedenle de yeni fikirler üretmek durumunda kalacak demektir.

Rüyada Armut Satmak Görmek:
Rüyada armut satmak, can sıkıcı olayların yaşanmasına, kötü haberlerin alınmasına, çirkin sözler işitilmesine ya da söylenmesine işaret eder. Rüya sahibinin keyfinin kaçmasına ve moralinin bozulmasına neden olacak bir takım olaylar yaşanacak demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. ADAM dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 2. jackpot_time dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. kizil dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 4. fuat dedi ki:

  Harika bir yazı Orhan

 5. Ayşe dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle